Shia LaBeouf chcel pri nakrúcaní Nymfomanky kameru na penise

Shia LaBeouf
Shia LaBeouf SITA/AP
reklama:

Nápad 27-ročného herca neprešiel, pretože sa nepozdával jeho kolegom.

Americký herec Shia LaBeouf chcel mať počas nakrúcania erotických scén pre dvojdielnu snímku Nymfomanka (2013) na penise kameru. Prostredníctvom nápadu, ktorý predstavil aj režisérovi Larsovi von Trierovi, chcel vraj dopriať divákom úplný zážitok.

Shia chcel od von Triera, aby mal pri nakrúcaní na penise kameru. Diváci by tak mali úplný zážitok,“ prezradil pre denník New York Post zdroj z okolia produkcie filmu. Napokon však nápad 27-ročného herca neprešiel, pretože sa nepozdával jeho kolegom.

LaBeouf na seba v ostatnej dobe upozorňuje najmä zvláštnym správaním, okrem iného aj odchodom z tlačovej konferencie k spomínanej snímke, ktorá sa konala v rámci medzinárodného filmového festivalu v Berlíne. Neskôr sa navyše na festivalovej premiére filmu ukázal s papierovým vreckom na hlave, na ktorom mal napísané:

Už nie som slávny.“

Tento výrok pritom od 13. januára denne zverejňuje na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. Ľudia z jeho okolia však tvrdia, že ide o performačné umenie, „Každý, kto pozná Shiu, ten vtip chápe. Všetko je súčasťou vystúpenia.“

Shia LaBeouf zaujal v roku 2004 vo filme Ja, robot. Neskôr si zahral v snímkach Constantine (2005), Atentát v Ambassadore (2006) a celosvetovú popularitu mu priniesol prvý film zo série Transformers (2007). Nasledovali úlohy v snímkach Disturbia (2007), Oko dravca (2008), Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky (2008), New York, milujem ťa (2009), Transformers: Pomsta porazených (2009), Wall Street: Peniaze nikdy nespia (2010), Transformers 3 (2011), Zem bez zákona (2012), Pravidlá mlčania (2012) či The Necessary Death of Charlie Countryman (2013).

Najnovšie ho mohli diváci vidieť v spomínanej Nymfomanke, ktorej prvá časť sa dostala do slovenských kín 9. januára a druhá 6. februára.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

14. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej