Sia zverejnila video k Elastic Heart, kde hrá Shia LaBeouf

Záber z videa k piesni Elastic Heart od speváčky Sia
Záber z videa k piesni Elastic Heart od speváčky Sia Sia
reklama:

Vo videu, ktoré je podľa mnohých kontroverzné, si zahrala aj Maddie Ziegler.

Austrálska speváčka Sia zverejnila videoklip k piesni Elastic Heart z jej aktuálneho albumu 1000 Forms of Fear (2014). Zahrali si v ňom americký herec Shia LaBeouf a herečka, tanečnica a modelka Maddie Ziegler, ktorá sa objavila aj v interpretkinom videu k singlu Chandelier. Dvanásťročná rodáčka z Pittsburghu a 28-ročný LaBeouf spolu bojujú v obrovskej kovovej klietke, pričom obaja majú na sebe priliehavé oblečenie telovej farby.

Po zverejnení videa sa na speváčku zniesla vlna kritiky, pretože zábery sa mnohým zdali nevhodné. Najviac negatívnych reakcií si vyslúžil veľký vekový rozdiel medzi účinkujúcimi. “Čakala som sťažnosti súvisiace s pedofíliou. Poviem k tomu iba toľko, že Maddie a Shia sú podľa mňa jediní herci, ktorí mohli stvárniť tieto dve so sebou súperiace podoby Sie. Ospravedlňujem sa všetkým, ktorých sa tento zámer dotkol. Mojím cieľom bolo vytvoriť emotívny obsah, nie ním niekoho uraziť,” napísala Sia na sociálnu a mikroblogovaciu sieť Twitter.

Sia Kate Isobelle Furler má na konte šesť štúdiových albumov – OnlySee (1997), Healing Is Difficult (2001), Colour The Small One (2004), Some People Have Real Problems (2008), We Are Born (2010) a spomínaný 1000 Forms Of Fear (2014). Speváčka často spolupracuje s ďalšími interpretmi.

S Davidom Guettom sa podieľala na skladbe Titanium a s rapperom Flo Ridom zas na piesni Wild Ones. Napísala tiež niekoľko skladieb pre americkú speváčku Christinu Aguileru alebo hit Diamonds barbadoskej speváčky Rihanny. Sia v minulosti spolupracovala aj s duom Zero 7 či hudobníkom Beckom. Jej skladba My Love je súčasťou soundtracku filmu Twilight Sága: Zatmenie (2010). V auguste 2014 sa vydala za filmára Erika Andersa Langa.

Informácie pochádzajú z webstránok www.digitalspy.co.uk, www.music-news.com a archívu agentúry SITA.

8. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA