Simona Krainová hľadá novú tvár pre modelingovú agentúru

Simona Krainová
Simona Krainová YES VISAGE
reklama:

Druhý ročník súťaže Czechoslovak TopModel odštartoval v Bratislave sériu 11 regionálnych kastingov.

Česká topmodelka Simona Krainová dnes v jednom z bratislavských obchodných centier otvorila druhý ročník súťaže Czechoslovak TopModel. Krainová, ktorá kastingy aj moderuje, je riaditeľkou organizátorskej agentúry Czechoslovak Models, porotkyňou a zároveň tvárou tohto česko-slovenského projektu. Kasting v Bratislave, na ktorý prišli skúsiť šťastie desiatky dievčat, bol tento rok prvý. Odštartoval tak sériu regionálnych kastingov, ktoré sa budú v septembri a októbri konať ešte v ďalších desiatich mestách.

Nasledovať bude semifinále, v ktorom porota vyberie dvanásť finalistiek. O víťazke rozhodne počas slávnostného galavečera medzinárodná porota zložená zo zástupcov špičkových modelingových agentúr z celého sveta. Jedinými dvoma podmienkami pre účasť v súťaži sú výška nad 174 centimetrov a vek 13 -19 rokov. „Vlaňajšiu víťazku sme našli v Jihlave. Necháme sa prekvapiť, z ktorého regiónu vzíde tá tohtoročná,“ vyjadrila sa Krainová.

Historicky prvou víťazkou súťaže Czechoslovak TopModel sa v novembri 2013 stala vtedy iba 13-ročná Kateřina Kozlová. Bližšie informácie sú dostupné na webstránke www.cztm.cz.

Termíny ďalších kastingov súťaže Czechoslovak TopModel 2014:

16. 9. – Jihlava (City Park)

26. 9. – Brno (OC Olympia)

30. 9. – Ostrava (Forum Nová Karolina)

1. 10. – Olomouc (OC Olympia)

4. 10. – Plzeň (OC Olympia)

7. 10. – České Budějovice (IGY Centrum)

10. 10. – Liberec (OC Nisa)

14. 10. – Karlovy Vary (OC Fontána)

16. 10. – Hradec Králové (OC Futurum)

20. 10. – Praha (Galerie Harfa)

14. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA