Sisa Sklovská prezradila, takto chce osláviť päťdesiatku!

Sisa Sklovská to roztočila na STRECHE
Sisa Sklovská to roztočila na STRECHE David Duducz/Roof Bar
reklama:

Slovenská operná diva chystá pre svojich fanúšikov veľké prekvapenia.

Slovenská operná a muzikálová speváčka Sisa Sklovská otvára sezónu hneď tromi projektmi. Prvý z nich ju čaká už 4. októbra, keď sa v Dóme svätého Martina predstaví v premiére slovanskej ódy Proglas skladateľa Ľubomíra Horňáka.

Následne 12. októbra sa speváčka ukáže v Divadle Nová scéna ako Velma von Tusselová v muzikáli Hairspray a štyri dni na to sa na doskách divadla predvedie opäť v koži legendárnej Maty Hari, s ktorou v lete zažiarila i na Medzinárodnom muzikálovom festivale v Južnej Kórei.

Sklovská navyše pripravuje aj samostatné vystúpenia. „Chystám ešte rôzne koncerty, samozrejme, aj vianočné, lebo to už o chvíľku bude aktuálne a na budúci rok pripravujem jeden veľký koncert, na ktorý si pozvem veľmi zaujímavých hostí. Čaká ma jubileum, takže to bude naozaj veľký koncert,“ prezradila speváčka, ktorá takto plánuje osláviť päťdesiate narodeniny.

Rodáčka zo Žiliny okrem toho v súčasnosti podľa vlastných slov pracuje na ďalšom pôvodnom slovenskom muzikáli a so spevákom Petrom Bažíkom, ktorého na jar tohto roku mentorovala v slovenskej verzii speváckej súťaže X Factor, chystá spoločný duet. „Každý na to čaká, no Peter sa teraz musel venovať viacerým svojim projektom. Ja som povedala, čo chcem a duet určite bude,“ potvrdila Sklovská.

Ako speváčka priznala v rozhovore pre agentúru SITA, nedokáže nič nerobiť. „Ja musím byť neustále v jednom kole. Neviem si predstaviť, že by som nič nerobila,“ podotkla.

22. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA