Sisa Sklovská útočí: Natrela to českému bulváru!

Sisa Sklovská
Sisa Sklovská posiela odkaz českému bulváru joj.sk
reklama:

Štyridsaťosemročná rodáčka zo Žiliny zasadne do porotcovského kresla pripravovanej speváckej súťaže X Factor. To vzbudilo vlnu nevôle u našich susedov.

Okolo slovenskej časti poroty, ktorá bude rozhodovať o talentoch v speváckej súťaži X Factor, urobili naši českí bratia zbytočne veľa rozruchu.

V porote pripravovanej česko-slovenskej verzie talentovej šou zasadnú Sisa Lelkes Sklovska a Celeste Buckingham.

Český bulvár je však proti. Celeste Buckingham označil za „uprchlici do USA“ a Sisa si odniesla „honosnú“ prezývku „vyzobaná slunečnice“.

Pre veľký úspech a okamžitého ujatia sa tohto slovného spojenia na Slovensku, sa Sisa rozhodla, ze pošle odkaz českému bulváru, šéfredaktorovi extra.cz Pavlovi Novotnému, spôsobom jej vlastným. 🙂

Sisa Sklovská po skončení štúdia na Vysokej škole múzických umení v Bratislave, ako sólistka Opery Slovenského národného divadla, počas päťročného angažmánu, vytvorila celú škálu mezzosopránových úloh napr.: Dulcinee – Don Qiujote, cisárovná Ottavia – L’incornazzione di Poppea, Nana – Evgenij Onegin atd.

Súčasne vystupovala v niekoľkých svetových známych i pôvodných slovenských a českých muzikáloch.

Sisa sa rozhodne tak ľahko nevzdá. Pozrite si vtipné video, ktorým odpovedá na reakcie českého bulváru:

http://www.youtube.com/watch?v=2LSN1uKwEx0

V roku 1996 sa štyridsaťosemročná rodáčka zo Žiliny presťahovala do Prahy.

Pražská umelecká scéna jej ponúkla množstvo skvelých príležitostí, najmä v oblasti obľúbeného muzikálu, ale aj v samostatných koncertných vystúpeniach. V súčasnosti žije striedavo v Bratislave a Prahe.

Sisa Sklovská
joj.sk

18. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod