Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sisa Sklovská
Sisa Sklovská posiela odkaz českému bulváru joj.sk
18. februára 2014 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Sisa Sklovská útočí: Natrela to českému bulváru!

Štyridsaťosemročná rodáčka zo Žiliny zasadne do porotcovského kresla pripravovanej speváckej súťaže X Factor. To vzbudilo vlnu nevôle u našich susedov.

Okolo slovenskej časti poroty, ktorá bude rozhodovať o talentoch v speváckej súťaži X Factor, urobili naši českí bratia zbytočne veľa rozruchu.

V porote pripravovanej česko-slovenskej verzie talentovej šou zasadnú Sisa Lelkes Sklovska a Celeste Buckingham.

Český bulvár je však proti. Celeste Buckingham označil za „uprchlici do USA“ a Sisa si odniesla „honosnú“ prezývku „vyzobaná slunečnice“.

Pre veľký úspech a okamžitého ujatia sa tohto slovného spojenia na Slovensku, sa Sisa rozhodla, ze pošle odkaz českému bulváru, šéfredaktorovi extra.cz Pavlovi Novotnému, spôsobom jej vlastným. 🙂

Sisa Sklovská po skončení štúdia na Vysokej škole múzických umení v Bratislave, ako sólistka Opery Slovenského národného divadla, počas päťročného angažmánu, vytvorila celú škálu mezzosopránových úloh napr.: Dulcinee – Don Qiujote, cisárovná Ottavia – L’incornazzione di Poppea, Nana – Evgenij Onegin atd.

Súčasne vystupovala v niekoľkých svetových známych i pôvodných slovenských a českých muzikáloch.

Sisa sa rozhodne tak ľahko nevzdá. Pozrite si vtipné video, ktorým odpovedá na reakcie českého bulváru:

http://www.youtube.com/watch?v=2LSN1uKwEx0

V roku 1996 sa štyridsaťosemročná rodáčka zo Žiliny presťahovala do Prahy.

Pražská umelecká scéna jej ponúkla množstvo skvelých príležitostí, najmä v oblasti obľúbeného muzikálu, ale aj v samostatných koncertných vystúpeniach. V súčasnosti žije striedavo v Bratislave a Prahe.

Sisa Sklovská
joj.sk

Odporúčané články

Šou X Factor má porotkyne Na Slovensku spôsobil X Factor hotový ošiaľ

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Domáci šoubiznis

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...