Skončili sa kastingy súťaže Miss Slovensko 2015

Karolína Chomisteková a Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová
Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková a Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová SITA/ Ján Slovák
reklama:

Nové finalistky sa predstavia verejnosti po prvý raz už čoskoro.

V Bratislave sa v nedeľu 25. januára skončili kastingy 20. ročníka súťaže Miss Slovensko. Výberové kolá sa okrem Bratislavy konali aj v Košiciach 922. januára), Banskej Bystrici (23. januára) a Žiline (24. januára). Zo 600 prihlásených dievčat sa takmer 90 prebojovalo do neverejného semifinále. „Teším sa zo záujmu dievčat o náš projekt. Svedčia o tom aj stovky prihlášok, ktoré prišli ešte pred kastingovými kolami. Som ale rada, že mnohé dievčatá prišli osobne a niektoré dokonca neváhali pricestovať z Prahy,“ zhodnotila výberové kolá riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

Čítajte aj: Miss Slovensko má novú riaditeľku

Dievčatá sa predstavili v civile aj v plavkách

Adeptky uchádzajúce sa o titul Miss Slovensko 2015 sa na každom kastingu najskôr predstavili v civilnom oblečení, potom v plavkách. Dôležitá bola celková prezentácia, chôdza, kvalita vlasov i úsmev. Tie, ktorým sa podarilo zaujať, absolvovali prezentáciu v plavkách a neskôr rozhovor s porotou. „Čo sa týka pohovorov, najviac boli pripravené dievčatá na bratislavskom kastingu. Veľmi príjemne ale prekvapila aj Žilina,“ prezradila Chomisteková.

Finálovú dvanástku sa dozvieme už v nedeľu

Neverejné semifinále sa bude konať o niekoľko dní a vzíde z neho výber 15 dievčat. Z nich potom počas dvoch dní bratislavského sústredenia vyberie Karolína Chomisteková finálovú dvanástku. Nové finalistky sa predstavia verejnosti po prvý raz v nedeľu 8. februára a vyvrcholením 20. ročníka súťaže bude finále, ktoré sa uskutoční 24. apríla a v priamom prenose ho bude vysielať TV Joj.

Informácie pochádzajú od PR manažérky produkčného domu Forza Zuzany Čižmárikovej.

26. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA