Skvelá novinka: Jana Kirschner čaká druhé dieťa

Festival Pohoda 2014
Speváčka Jana Kirschner počas vystúpenia na 18. ročníku multižánrového festivalu Bažant Pohoda. Trenčín, 12. júl 2014 2 SITA/Jozef Jakubčo
reklama:

Speváčka novinku oznámila tento víkend počas vystúpenia na multižánrovom festivale Bažant Pohoda 2014.

Slovenská speváčka Jana Kirschner čaká s britským muzikantom Eddiem Stevensom druhé dieťa. Tridsaťpäťročná hudobníčka, ktorá má trojročnú dcéru Matildu Janušku, to prezradila počas sobotňajšieho vystúpenia na multižánrovom festivale Bažant Pohoda 2014. “Keď som tu hrala naposledy, bola som v tom. Teraz som na Pohode a som v tom!” uviedla speváčka podľa ktorej, by sa dieťa malo narodiť v prvej polovici januára. “Cíti sa vynikajúco. Samozrejme, že si dáva na seba teraz väčší pozor, ale stráži ju aj Eddie, aby to s prácou neprehnala,” povedal pre denník Nový Čas nemenovaný zdroj z okolia speváčky.

Niekoľkonásobná Zlatá slávica Jana Kirschner vydala albumy ako V cudzom meste (2000), Pelikán (2002), Veci čo sa dejú (2003), Shine (2007), Krajina Rovina (2010) či Moruša: Biela (2013).

Na konte má hity Modrá, Žienka domáca, Pokoj v duši či Bude mi lehká zem, na ktorom spolupracovala s Michalom Horáčkom a Petrom Hapkom. Druhú časť albumu Moruša s podnázvom Čierna plánuje vydať 20. októbra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.cas.sk a archívu agentúry SITA.

14. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA