Slovenská humoristka Elena Vacvalová bude hrať vo filme

Elena Vacvalová
Elena Vacvalová Nina Bednáriková
reklama:

Moderátorka sa predstaví v úlohe sociálnej pracovníčky.

Slovenská moderátorka a humoristka Elena Vacvalová si zahrá v českom filme Andílek na nervy, ktorý by sa mal do českých kín dostať 16. apríla 2015. Informoval o tom denník Nový Čas. Päťdesiatšesťročná vyštudovaná žurnalistka stvárni v komédii tvrdú, no spravodlivú sociálnu pracovníčku. Do projektu si ju podľa Nového Času vyhliadol sám režisér Juraj Šajmovič ml. a úlohu v ňom jej ponúkol bez konkurzu. “Oslovila ho typologicky a svojím vystupovaním. Videl ju v relácii na Markíze. Bolo to bez konkurzu,” prezradil pre Nový Čas nemenovaný člen štábu.

Je to vedľajšia rola. Mám za sebou dva filmovacie dni a ešte nejaké tri pred sebou v auguste. Takúto klasickú filmovačku som ešte nezažila a musím uznať, že si to ozajstné herecké, a vôbec filmárske remeslo vážim oveľa viac,” vyjadrila Vacvalová, ktorá si herectvo vyskúšala aj v snímkach Hazard (1995) a Šesť statočných (1999).

Elena Vacvalová je známa predovšetkým vďaka spolupráci s Oliverom Andrásym. Dvojica sa spolu objavovala v televíznych reláciách ako Čo dokáže ulica, ktorú začali vysielať v roku 1993, projekte Dereš, ktorý na obrazovky priniesli v roku 1999, či Aj múdry schybí (1998). Poslednú menovanú reláciu v súčasnosti uvádza moderátorská dvojica Milan “Junior” Zimnýkoval a Marcel Forgáč, zvyšné dve však už nenakrúcajú.

Informácie pochádzajú z webstránky www.cas.sk.

20. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA