Slovenská speváčka Tina dala dcére nevšedné meno

Tina, Martina Csillagová
Tina shutterstock.com
reklama:

Dievčatko, ktorého otcom je speváčkin manžel Separ, sa narodilo 7. februára.

Slovenská speváčka Tina a jej manžel, rapper Separ, dali dcére, ktorá sa narodila v sobotu 7. februára, meno Tia Lilianna. Interpretka, ktorá má z predchádzajúceho vzťahu s futbalistom Richardom Lásikom syna Leonarda, o tom informovala na sociálnej sieti Facebook.

Po takmer 19 hodinách sústredenej práce s mojím telom som sa stala svedkom niečoho, čo si budem už navždy prehrávať pred očami. Môj manžel ma až do poslednej sekundy (a aj potom) bozkával a hladkal a to len znásobilo pocit z toho, že sa deje niečo neskutočne silné. A potom sme ju uvideli. Aj na chodbe vraj bolo počuť môj výkrik šťastia. Máme dievčatko. Titi, vitaj v džungli. Milujeme ťa. Mama a tato a Leo,“ uviedla hudobníčka a zverejnila aj fotografiu otca s dcérou. „Môj manžel je zázrak„, dodala 30-ročná rodáčka z Prešova, ktorá sa za Separa vydala vlani 31. mája.

Čítajte aj: Speváčka Tina sa stala dvojnásobnou matkou

Speváčka tiež pripojila poďakovanie za pomoc a podporu, ktoré adresovala nemocničnému personálu, matke, svokre a tiež fanúšikom a fanúšičkám.

Tina vydala doteraz štyri štúdiové albumy. Debutová nahrávka s jednoduchým názvom Tina vyšla v roku 2004. O dva roky neskôr nasledoval úspešný album Chillin a v roku 2009 predstavila štúdiovku Veci sa menia. Jej zatiaľ posledným radovým albumom je nahrávka S.E.X.Y. (2011), ktorú pokrstil súčasný premiér Robert Fico. Tina má na konte viacero úspešných spoluprác, okrem iného s rapperom Rytmusom, s ktorým naspievala skladby ako Príbeh, Musíš mať nádej či Všetko má svoj koniec. Zahrala si v snímke Lóve (2011) režiséra Jakuba Kronera.

9. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA