Slovenské aj české hviezdy si zaspievajú s Alexandrovcami!

Slovenské aj české hviezdy si zaspievajú s Alexandrovcami!
Slovenské aj české hviezdy si zaspievajú s Alexandrovcami! Trio production, s. r. o.
reklama:

Pri príležitosti 70. výročia ukončenia 2. svetovej vojny sa potomkovia ruských umelcov z vojnových čias, ktorí v odkaze svojich predkov pokračujú dodnes, rozhodli usporiadať veľkolepé európske turné ALEXANDROVCI – EUROPEAN TOUR 2015.

Viac ako 120-členný súbor zavíta na jeseň aj do našich končín. V priebehu niekoľkých dní vystúpi pre slovenské publikum v ôsmych mestách. Organizátor slovenskej časti turné si dal skutočne záležať a pre slovákov pripravil bonus v podobe vystúpenia výrazných slovenských i českých speváckych osobností. Tí sa k súboru pridajú v dvoch najväčších slovenských mestách.

Úvodný koncert sa uskutoční v Košickej STEEL Aréne dňa 29.9.2015. Pozvanie stať sa hosťami celosvetovo uznávaných Alexandrovcov prijali i český hitmaker Michal David a nezabudnuteľný slovenský spevák Vašo Patejdl.

Turné bude následne pokračovať ďalších osem dní. Ruskí umelci postupne navštívia Humenné, Poprad, Žilinu, Trenčín, Zvolen, Nitru a veľkolepé turné zakončia v Bratislave dňa 7.10.2015 v Slovnaft Aréne. Aj diváci, ktorí prídu na bratislavské podujatie sa môžu tešiť na vystúpenie zaujímavých hostí. Okrem Vaša Patejdla v Bratislave zaspieva aj niekoľko násobná česká slávica Lucie Bílá.

Alexandrovci v slovenských mestách vystúpia s repertoárom z vojnového obdobia, pri príležitosti oslobodenia a ukončenia 2. svetovej vojny. Návštevníkom predstavení však ponúknu aj legendárnu Kaťušu či Kalinku, ale aj mnoho ďalších známych ruských piesní.

Fotoalbum k článku:

Termíny koncertov Alexandrovcov na Slovensku:

29.9.2015 utorok KOŠICE – Steel Aréna (Hostia: Michal David a Vašo Patejdl)

30.9.2015 streda HUMENNÉ – Zimný štadión Humenné

1.10.2015 štvrtok POPRAD – Zimný štadión mesta Poprad

2.10.2015 piatok ŽILINA – DOXXbet aréna Žilina

4.10.2015 nedeľa TRENČÍN – Zimný štadión Trenčín

5.10.2015 pondelok ZVOLEN – Zimný štadión Zvolen

6.10.2015 utorok NITRA – Športová hala Klokočina Nitra

7.10.2015 streda BRATISLAVA – Slovnaft Aréna (Hostia: Lucie Bíla a Vašo Patejdl)

Dámsku jazdu informovala agentúraTrio production, s. r. o..

12. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod