Smrť Simone Battle sa objasnila, zvolila si otrasný koniec

Talentovaná speváčka Simone Battle
Talentovaná speváčka Simone Battle SITA/AP
reklama:

Bezvládne telo iba dvadsaťpäťročnej členky dievčenskej formácie G.R.L. našli 5. septembra v jej dome v Los Angeles.

Smrť americkej speváčky Simone Battle, ktorej bezvládne telo našli 5. septembra v jej dome v Los Angeles, uzavreli ako samovraždu. V nedeľu o tom informoval Fred Corral z úradu koronera, podľa ktorého sa 25-ročná interpretka obesila.

O úmrtí členky dievčenskej formácie G.R.L. informovali producentka skupiny Robin Antin a hudobné vydavateľstvo RCA Records. „Správa o úmrtí Simone Battle nás hlboko zarmútila. Simone bola výnimočný mladý talent a skvelá ľudská bytosť. Sme zničení. Modlíme sa za jej rodinu a blízkych,“ napísali v krátkom vyhlásení. „Slová nedokážu vyjadriť veľkosť našej straty. Simonin talent dokázala prevýšiť iba veľkosť jej srdca. Jej pamiatku budeme zachovávať vo všetkom, čo robíme,“ odkázali prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter zvyšné členky G.R.L..

Fotoalbum k článku:

Simone Battle začínala malými úlohami v rôznych seriáloch. V roku 2011 sa zapojila do speváckej súťaže The X Factor, kde sa dostala medzi 17 najlepších súťažiacich. V roku 2012 sa stala členkou formácie The Pussycat Dolls, ktorej pôvodné zoskupenie sa rozpadlo v roku 2010. Formácia sa napokon premenovala na G.R.L. a vydala eponymnú EP nahrávku a singel Ugly Heart.

Informácie pochádzajú z agentúry AP, webovej stránky www.music-news.com a archívu agentúry SITA.

9. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA