Smrť Skye McCole Bartusiak bola nehoda, dožila sa 21 rokov

Skye McCole Bartusiak
Skye McCole Bartusiak shutterstock.com
reklama:

Mladá herečka, ktorá si zahrala aj po boku Mela Gibsona, zomrela počas spánku.

Americká televízna a filmová herečka Skye McCole Bartusiak, ktorú našli mŕtvu v júli v jej dome v Texase, zomrela následkom náhodného predávkovania. Informoval o tom magazín People, ktorému to potvrdil nemenovaný zdroj z Harrisovho inštitútu forenzných vied.

Smrť herečky podľa neho spôsobila nevhodná kombinácia troch rôznych látok – hydrokodónu, ktorý utlmuje bolesť, difluóretánu obsiahnutom v rôznych produktoch v domácnosti a karisoprodolu, ktorý uvoľňuje svalstvo. Naposledy vydýchla počas spánku.

Hrozné: Našli mŕtve telo mladej herečky McCole Bartusiak

Ako pre CNN povedala jej matka Helen McCole Bartusiak, Skye pred smrťou trpela epileptickými záchvatmi. „Bolo to milé a nádherné dievča. Mala úžasný život,“ vyjadrila sa o dcére.

Skye McCole Bartusiak sa narodila 28. septembra 1992. Ako osemročná si zahrala po boku Mela Gibsona v snímke Patriot (2000). V rokoch 2002 – 2003 stvárnila Megan Matheson v seriáli 24 (2001 – 2010). Objavila sa napríklad aj v jednej epizóde seriálu Nezvestní (2004 – 2010). Okrem toho sa predstavila vo filmoch Kill Your Darlings (2006) alebo Good Day for It (2011). Zomrela ako 21-ročná.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

14. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA