Snoop Dogg sa stal starým otcom

Snoop Dogg
Snoop Dogg SITA/AP
reklama:

Štyridsaťtriročný rodák z Long Beach v Kalifornii to oznámil prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnil viacero fotografií novorodenca a jeho blízkych.

Americký rapper Snoop Dogg sa stal starým otcom. Štyridsaťtriročný rodák z Long Beach v Kalifornii to oznámil prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnil viacero fotografií novorodenca a jeho blízkych. Rodičmi rapperovho prvého vnuka Ziona sú jeho najstarší syn Corde Broadus s partnerkou Jessicou Kyzer.

Zion, čaká na teba kopa lásky, vnúčik!! “ napísal interpret ku koláži z fotografií. „Hrdý starý otec. Môj syn splodil malého Ziona!! Boh im žehnaj,“ pripísal ďalej ku krátkemu videu, na ktorom 21-ročný Corde drží na rukách svojho prvorodeného syna. Obrázkom s novorodencom sa na Instagrame pochválila aj rapperova manželka Shante Taylor, s ktorou má ešte dve ďalšie deti.

Snoop Dogg, vlastným menom Calvin Cordozar Broadus Jr., debutoval v roku 1993 albumom Doggystyle. Nasledovali nahrávky Tha Doggfather (1996), Da Game Is To Be Sold, Not To Be Told (1998), No Limit Top Dogg (1999), Tha Last Meal (2000), Paid Tha Cost To Be Da Boss (2002), R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece (2004), Tha Blue Carpet Treatment (2006), Ego Trippin’ (2008), Malice N Wonderland (2009) a Doggumentary (2011). Predvlani vydal pod pseudonymom Snoop Lion reggae album Reincarnated a tiež funkovú nahrávku 7 Days Of Funk, ktorú nahral s hudobníkom Dâm-Funkom. Na konte má tiež napríklad spoločný album s Wiz Khalifom Mac & Devin Go To High School (2011), ktorý bol zároveň soundtrackom k rovnomennému filmu. V ňom obaja rapperi stvárnili hlavné úlohy. Snoop Dogg sa ako herec predstavil tiež v snímkach Training Day (2001), Starsky a Hutch (2004), Keď to rachne, zahučíme (2004) alebo Nájomníci (2005).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

15. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA