Šok! Dcéra Whitney Houston klamala, nikdy sa nevydala!

Dcéra Whitney Houston je stále v kritickom stave, Bobbi Kristina Brown
Nick Gordon a Bobbi Kristina Brown SITA/AP
reklama:

Bobbi Kristina Brown, ktorá je v súčasnosti v kritickom stave, oznámila svadbu so svojim nevlastným bratom Nickom Gordonom minulý rok v januári.

Dcéra zosnulej speváčky Whitney Houston Bobbi Kristina Brown, ktorá je momentálne vo vážnom stave v nemocnici, a Nick Gordon v skutočnosti údajne nie sú manželmi. Pre magazín People to vyhlásil právnik jej otca Bobbyho Browna. „Bobbi Kristina nie je a nikdy ani nebola vydatá za Nicka Gordona,“ uviedol Christopher Brown. Dvadsaťjedenročná Bobbi Kristina oznámila svadbu s Gordonom vlani v januári. Zaujímavosťou je, že Gordona od jeho dvanástich rokov vychovávala práve Houston, takže dvojica spolu dospievala.

Podobný osud ako matka? Dcéra Houston sa ešte neprebrala

Práve Gordon a jeho kamarát objavili v sobotu Bobbi Kristinu v bezvedomí vo vani, následne jej poskytli kardiopulmonálnu resuscitáciu a zavolali záchranku. Tá ju previezla do nemocnice, kde ju uviedli do umelého spánku. V súčasnosti je na jednotke intenzívnej starostlivosti, pričom za ňu dýchajú prístroje a jej mozgové funkcie sú značne obmedzené. V nemocnici je s ňou jej otec, spomínaný spevák Bobby Brown. Ten naďalej odmieta poskytnúť médiám bližšie informácie o jej stave. V dome Bobbi Kristiny polícia údajne našla drogy.

Matka Whitney Houston varuje vnučku pred svadbou

Fotoalbum k článku:

Jej matku Whitney Houston našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

4. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA