Speváčka Jordin Sparks má strach, vraj jej randenie nejde

Jordin Sparks
Jordin Sparks SITA/AP
reklama:

Mladá interpretka si navyše myslí, že aj muži sa jej boja.

Americká speváčka Jordin Sparks si myslí, že nie je dobrá v randení. Dvadsaťpäťročná interpretka, ktorej sa vlani rozpadol vzťah so spevákom Jasonom Derulom, to uviedla v šou The Breakfast Club rádia Power 105.1FM. „Myslím, že na rande som bola naposledy pre piatimi mesiacmi. Mám z toho trochu strach. Je to jednoducho čudné! Pripadá mi to zvláštne, akoby som na to už bola príliš stará,“ vyjadrila sa rodáčka z Phoenixu v Arizone.

Sparks ďalej prezradila, že po rozchode s 25-ročným Derulom sa zameriava predovšetkým na kariéru, čo vraj odrádza mnohých nápadníkov. „Niekedy mám pocit, že muži majú zo mňa strach, pretože viem, čo sa mi páči a čo nie. Pracujem a svoju prácu mám naozaj rada,“ uzavrela speváčka.

Prečítajte si aj: To je smola, táto speváčka dostala kopačky cez telefón

Jordin Brianna Sparks sa preslávila účasťou v speváckej šou American Idol, ktorú vyhrala v roku 2007. Na konte má zatiaľ dva albumy – Jordin Sparks (2007) a Battlefield (2009) a tiež dve EP nahrávky. Tento rok by jej mala vyjsť štúdiovka s názvom Right Here, Right Now. Získala jednu American Music Award, ďalej NAACP Image Award, People’s Choice Award a dve Teen Choice Awards. V roku 2009 ju tiež nominovali na cenu Grammy. Zahrala si napríklad vo filmoch Sparkle (2012), The Inevitable Defeat of Mister and Pete (2013) či Dear Secret Santa (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.music-news.com a archívu agentúry SITA.

17. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA