Speváčka Kelly Rowland sa stala mamičkou

Kelly Rowland
Kelly Rowland SITA/AP
reklama:

Tridsaťtriročná interpretka, ktorá je od mája manželkou Tima Witherspoona, tiež prezradila, ako sa cíti.

Americká speváčka Kelly Rowland a jej manžel Tim Witherspoon majú syna. Titan Jewell Witherspoon prišiel na svet 4. novembra. Bábätko po narodení vážilo približne 3400 gramov. “S veľkou radosťou vám oznamujeme, že sme sa dnes stali rodičmi nášho prvého syna,” uviedla 33-ročná interpretka vo vyhlásení a dodala, že sú všetci zdraví a šťastní.

Rowland prehovorila o zasnúbení s manažérom minulý rok v decembri v The Queen Latifah Show. Zosobášili sa 9. mája. Speváčka bola v minulosti zasnúbená s bývalým hráčom amerického futbalu Royom Williamsom, no v januári 2005, len dva mesiace pred plánovanou svadbou, sa rozišli.

Kelly Rowland, celým menom Kelendria Trene Rowland, sa preslávila v už nefungujúcej skupine Destiny’s Child, s ktorou vydala albumy Destiny’s Child (1998), The Writing’s On The Wall (1999), Survivor (2001), 8 Days Of Christmas (2001) a Destiny Fulfilled (2004). Pochádzajú z nich hity ako Bills, Bills, Bills, Say My Name, Jumpin’, Jumpin’, Independent Women Part I, Survivor, Lose My Breath alebo Soldier (feat. T.I. and Lil Wayne). Rowland má ako sólová interpretka na konte zatiaľ štyri štúdiovky – Simply Deep (2002), Ms. Kelly (2007), Here I Am (2011) a Talk A Good Game (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

5. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA