Speváčka Keyshia Cole napadla ženu, skončila za mrežami

Keyshia Cole
Keyshia Cole SITA/AP
reklama:

Tridsaťdvaročnú hudobníčku prepustili po siedmich hodinách na kauciu 46-tisíc dolárov (v prepočte približne 36-tisíc eur).

Americkú speváčku Keyshiu Cole zadržali za napadnutie ženy. Podľa portálu TMZ sa tak stalo po tom, ako 32-ročná interpretka prišla v piatok v ranných hodinách navštíviť rappera Birdmana, s ktorým údajne randí.

Spoluzakladateľ vydavateľstva Cash Money Records bol však v spoločnosti inej ženy, ktorú Cole napadla, pričom jej spôsobila zranenia na tvári.

Následne privolali políciu, ktorá speváčku zadržala. Hudobníčku prepustili po siedmich hodinách na kauciu 46-tisíc dolárov (v prepočte približne 36-tisíc eur), do ktorej jej započítali aj pokutu za bezohľadnú jazdu.

Keyshia Cole vydala prvý album The Way It Is v roku 2005. Po ňom nasledovali nahrávky Just Like You (2007), A Different Me (2008), Calling All Hearts (2010) a Woman To Woman (2012), pričom prvé tri menované získali v USA platinovú platňu.

V rokoch 2006 až 2008 účinkovala vo vlastnej reality šou s názvom Keyshia Cole: The Way It Is, objavila sa taktiež v dráme V rytme stepu (2007). V máji 2011 sa vydala za basketbalistu Daniela Gibsona, ktorému ešte v marci 2010 porodila syna Daniela Hirama Gibsona Jr.

Tento rok v marci dvojica oznámila rozchod. V októbri by mala uviesť na trh nový počin Point of No Return.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

20. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA