Speváčka Lily Allen vraj nakupuje darčeky počas celého roka

Lily Allen
Lily Allen SITA/AP
reklama:

Speváčka tvrdí, že nemá čas na to, aby strávila celý deň hľadaním toho správneho daru .

Britská speváčka Lily Allen nakupuje darčeky počas celého roka. Dvadsaťdeväťročná rodáčka z Londýna to uviedla v rozhovore pre britskú verziu magazínu Marie Claire.

„Dohodli sme sa, že si nebudeme kupovať darčeky na Vianoce, narodeniny alebo iné výročia. No ak zbadáme veci, o ktorých vieme, že by sa mohli páčiť tomu druhému, jednoducho ich kúpime. Obaja máme náročné zamestnania a nemáme čas na to, aby sme strávili celý deň hľadaním toho správneho daru,“ povedala interpretka o dohode, ktorú má s manželom Samom Cooperom.

Lily Allen po prvý raz predstavila verejnosti svoju hudbu v roku 2005, keď zverejnila niekoľko skladieb na portáli MySpace. Keďže si získala fanúšikov, nahrávacia spoločnosť Regal Recordings jej ponúkla zmluvu a následne so singlom Smile z debutovej nahrávky Alright, Still (2006) ovládla britský singlový rebríček.

Komerčne úspešný album jej priniesol i nominácie na Brit Award či Grammy. O tri roky neskôr uzrela svetlo sveta druhá štúdiovka It’s Not Me, It’s You, ktorú v roku 2010 nominovali na Brit Award v kategórii Najlepší britský album a Allen si z ceremoniálu odniesla sošku pre Najlepšiu britskú sólovú interpretku.

Z tejto nahrávky, ktorá sa umiestnila na vrchole britského albumového rebríčka, pochádzajú úspešné single ako The Fear a Not Fair. Allen má na konte aj tri prestížne ceny Ivor Novello, ktoré udeľuje Britská akadémia textárov, skladateľov a autorov (BASCA). Speváčka ohlásila koniec kariéry v roku 2009, no k hudbe sa vrátila, pretože sa údajne doma nudila. Začiatkom mája vydala tretí štúdiový album Sheezus (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.music-news.com a archívu agentúry SITA.

21. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA