Speváčka Mel B pred rokmi oslepla na jedno oko!

Speváčka Melanie Brown, známa aj ako Mel B či Scary Spice
Speváčka Melanie Brown, známa aj ako Mel B či Scary Spice SITA/AP
reklama:

Bývalá členka už nefungujúcej skupiny Spice Girls plánuje podstúpiť transplantáciu rohovky.

Britská speváčka Mel B nevidí na ľavé oko. Tridsaťdeväťročná bývalá členka už nefungujúcej skupiny Spice Girls prezradila v rozhovore pre britský týždenník Hello!, že zrak jej poškodili pri laserovej operácii pred 15 rokmi a v súčasnosti plánuje podstúpiť transplantáciu rohovky.

“Na ľavé oko vôbec nevidím. Laserová operácia sa nepodarila, takže toto bude pre mňa skutočná životná zmena,” dodala speváčka, ktorá tiež rozprávala o plastických operáciách. “Nechcem použiť botox alebo ísť na operáciu, pretože chcem, aby bol na mojej tvári nejaký výraz. Chcem sa však o seba starať. Nie som idiot. Na vzhľade totiž v tomto biznise záleží,” vyjadrila sa.

Interpretka pre magazín tiež prezradila, že s manželom Stephenom Belafontem plánujú mať druhé spoločné dieťa. Dvojica, ktorá sa zosobášila v roku 2007, má spolu trojročnú dcéru Madison. Speváčka je tiež matkou ďalších dvoch detí z predchádzajúcich vzťahov.

Melanie Brown, známa aj ako Mel B či Scary Spice sa preslávila v dievčenskej skupine Spice Girls. Formácia vydala tri štúdiové albumy – Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Jej členky, ktorými okrem Brown boli aj “Posh Spice” Victoria Beckham, “Baby Spice” Emma Bunton, “Sporty Spice” Melanie Chisholm (Mel C) a “Ginger Spice” Geri Halliwell si však po veľkom úspechu dali v roku 2000 pauzu.

Znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné a predstavili sa spolu aj na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012. Brown vydala prvú sólovú nahrávku Hot v roku 2000, pochádza z nej napríklad singel I Want You Back (feat. Missy Elliott). Druhý a zatiaľ posledný sólový album L.A. State of Mind uviedla na trh v roku 2005.

Informácie pochádzajú z webstránky www.hellomagazine.com a archívu agentúry SITA.

8. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA