Speváčka Sia sa vydala za Erika Andersa Langa

Austrálska speváčka Sia
Austrálska speváčka Sia SITA/AP
reklama:

Dvojica, ktorá sa zasnúbila v júni, si povedala áno v sobotu 2. augusta v hudobníčkinom dome v kalifornskom Palm Springs.

Austrálska speváčka Sia sa vydala za filmára Erika Andersa Langa. Ako na svojej webovej stránke potvrdil magazín Us Weekly, dvojica si povedala áno v sobotu 2. augusta v hudobníčkinom dome v kalifornskom Palm Springs. “Ó môj bože, ó môj bože, som taká nadšená,” napísala vo svadobné ráno 38-ročná rodáčka z Adelaide na sociálnu a mikroblogovaciu sieť Twitter. Dvojica sa pritom zasnúbila v júni.

Sia Kate Isobelle Furler má na konte šesť štúdiových albumov – OnlySee (1997), Healing Is Difficult (2001), Colour The Small One (2004), Some People Have Real Problems (2008), We Are Born (2010) a 1000 Forms Of Fear (2014), z ktorého pochádza jej najnovší singel Chandelier.

Speváčka často spolupracuje s ďalšími interpretmi. S Davidom Guettom sa podieľala na skladbe Titanium a s rapperom Flo Ridom zas na piesni Wild Ones.

Napísala tiež niekoľko skladieb pre americkú speváčku Christinu Aguileru alebo hit Diamonds barbadoskej speváčky Rihanny. Sia v minulosti spolupracovala aj s duom Zero 7 či hudobníkom Beckom. Jej skladba My Love je súčasťou soundtracku filmu Twilight Sága: Zatmenie (2010).

Informácie pochádzajú z webstránok www.usmagazine.com, www.desertsun.com a archívu agentúry SITA.

4. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA