Speváčka Tina je opäť tehotná!

Tina, Martina Csillagová
Tina shutterstock.com
reklama:

Slovenská interpretka má už syna Lea.

Slovenská speváčka Tina čaká s manželom, rapperom Separom, dieťa. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram o tom informovala samotná interpretka.

Ku fotografii, na ktorej Tinu drží jej manžel za brucho, totiž napísala: “Áno, svadobná noc bola úspešná. Najkrajšia vec na svete je vidieť tak intenzívne žiariť oči môjho manžela.”

Tina sa so Separom zosobášila koncom mája. Očakávané dieťa bude druhým potomkom speváčky. S bývalým partnerom, futbalistom Richardom Lásikom, má syna Lea.

Prečítajte si aj: Speváčka Tina žiari šťastím, ukázala svojho Lea

Tina, občianskym menom Martina Csillagová, vydala doteraz štyri štúdiové albumy. Debutová nahrávka s jednoduchým názvom Tina vyšla v roku 2004. O dva roky neskôr nasledoval úspešný album Chillin a v roku 2009 predstavila štúdiovku Veci sa menia.

Jej zatiaľ posledným albumom je nahrávka S.E.X.Y. (2011), ktorú pokrstil súčasný premiér Robert Fico. Tina má na konte viacero úspešných spoluprác, okrem iného s rapperom Rytmusom, s ktorým naspievala skladby ako Príbeh, Musíš mať nádej či Všetko má svoj koniec.

Rodáčka z Prešova má za sebou už aj filmový debut. Zahrala si v snímke Lóve (2011) režiséra Jakuba Kronera. Okrem toho účinkovala v slovenskom seriáli Panelák (2008).

Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk a archívu agentúry SITA.

19. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA