Speváčka Tina sa stala dvojnásobnou matkou

Speváčka Tina a rapper Separo sa vzali
Speváčka Tina a rapper Separo sa vzali Instagram
reklama:

Tridsaťročná speváčka privítala na svete s manželom Separom dcérku, ktorej meno zatiaľ neprezradili

Slovenská speváčka Tina a jej manžel, rapper Separ, sa tešia z prvého spoločného dieťaťa. Interpretka v sobotu porodila dievčatko, ktorého meno však zatiaľ neprezradili. Radostnú novinku potvrdil Separ prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnil aj fotografiu z nemocnice. „Je to za nami! Všetci sme zdraví. A malá je taká krásna, že som odpadol!“ uviedol otecko.

Tridsaťročná rodáčka z Prešova a Separ sa zosobášili vlani 31. mája. Speváčka má s bývalým partnerom, futbalistom Richardom Lásikom, syna Leonarda.

Tina vydala doteraz štyri štúdiové albumy. Debutová nahrávka s jednoduchým názvom Tina vyšla v roku 2004. O dva roky neskôr nasledoval úspešný album Chillin a v roku 2009 predstavila štúdiovku Veci sa menia. Jej zatiaľ posledným radovým albumom je nahrávka S.E.X.Y. (2011), ktorú pokrstil súčasný premiér Robert Fico. Tina má na konte viacero úspešných spoluprác, okrem iného s rapperom Rytmusom, s ktorým naspievala skladby ako Príbeh, Musíš mať nádej či Všetko má svoj koniec. Zahrala si v snímke Lóve (2011) režiséra Jakuba Kronera.

Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk a archívu agentúry SITA.

8. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA