Spevák Usher sa konečne zasnúbil

Spevák Usher
Spevák Usher SITA/AP
reklama:

Tridsaťšesťročný interpret požiadal o ruku manažérku Grace Miguel.

Americký spevák Usher sa zasnúbil s dlhoročnou priateľkou a manažérkou Grace Miguel. Pre americký týždenník Us Weekly informáciu potvrdili nemenované zdroje. “Je šťastná, ale snažia sa to udržať v tajnosti,” dodal jeden zo zdrojov.

Tridsaťšesťročný rodák z texaského Dallasu uviedol v októbri 2014 v rozhovore pre americký týždenník Billboard, že mu jeho vyvolená pomohla v tých najťažších časoch. “Mám neuveriteľnú partnerku a manažérku. Pomohla mi v tých najťažších časoch môjho života aj kariéry. Dokáže ma podporiť a úplne pochopiť,” vyhlásil.

Dvojica spolu začala randiť v roku 2009 po tom, ako sa spevák rozviedol s Tamekou Foster, s ktorou sa zosobášil v roku 2007. Z ich vzťahu pochádzajú dvaja synovia Usher Raymond V. a Naviyd Ely Raymond.

Usher, celým menom Usher Terry Raymond IV., vydal v roku 1994 prvý, eponymný album. Po ňom nasledovali nahrávky My Way (1997), 8701 (2001), Confessions (2004), Here I Stand (2008), Raymond v. Raymond (2010) a Looking 4 Myself (2012). Na konte má hity ako You Make Me Wanna…, Nice & Slow, My Way, U Remind Me, U Got It Bad, Yeah! (feat. Lil Jon a Ludacris), Burn, Confessions Part II, My Boo (feat. Alicia Keys), Love In This Club (feat. Young Jeezy), OMG (feat. Will.i.am), DJ Got Us Fallin’ In Love (feat. Pitbull), Climax či Good Kisser. Celkovo predal viac ako 65 miliónov kópií nahrávok a získal osem cien Grammy. Okrem hudby sa venuje aj herectvu, účinkoval napríklad v horore Fakulta (1998), dráme Zákony džungle (1999), westerne Texaskí rangeri (2001), krimikomédii Mafiánova dcéra (2005) alebo komédii Vrahúni (2010).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

13. januára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA