Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
panika, Vianoce, bolesť hlavy, stres, stromček
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
12. decembra 2017 LifestyleSex a vzťahy od NellySITA Diskusia()

Sprievodca, ako prežiť vianočné katastrofy bez ujmy!

Zdá sa vám absurdné spájať vianočné sviatky so sviatkami pokoja a mieru? Pripomínajú vám Vianoce skôr vojnový konflikt? Prezradíme vám, ako prekľučkovať mínovým polom!

Napätie, nervozita, zhon, stres a nakoniec partnerské hádky. Zažívate to aj vy? Prečo je vlastne vianočný a predvianočný čas najkritickejší pre rodinu? Hrozí nám totiž toto „mínové pole“ možných konfliktov:

Darček pre neho

Dostával váš drahý od svojej mamičky pravidelne sveter a ponožky? Márne dúfate, že nie. Tak jeho posolstvo pre vás znie: MUŽI NECHCÚ ŽIADNE SVETRE. Tak čím ho teda potešiť? Keďže väčšina mužov dospieva len sťažka, tak nejakou technickou hračkou to určite zabijete. Napríklad hodinky s GPS a s množstvom rôznych pre ženy vesmírnych funkcií, ktorých zmysel a potrebnosť nežné pohlavie nedokáže oceniť, ale muži áno. No predtým, ako vysypete peňaženku pred predavača v obchodnom dome, je potrebné vedieť o chlapoch nasledujúcu vec, ktorú sme vám vlastne naznačili na začiatku: muži sú veľmi hraví a onen podarúnok si budú chcieť hneď vyskúšať. Ak ste mu teda darovali kameru alebo hodinky s vesmírnymi funkciami, to si píšte, že sa vydá do terénu veci vyskúšať a vy zostanete na Štedrý deň v byte sama.

Ako to vyriešiť?

Situáciu zachránia darčekové poukážky. Tie navyše zaručia na Štedrý večer jeho pozornosť a po sviatkoch si môže vybrať, po čom jeho srdce piští. Nie je to originálne? Nevadí. Za vybičované nervy do krajnosti to skutočne nestojí.

Darček pre vás

Väčšina mužov pravdepodobne nedávala pozor a vaše náznaky, čo by ste si želali pod stromček úspešne ignorovala. A teraz babo raď. Niektoré polovičky matne tušia, že darček by mal byť originálny, iba pre vás a aby si nemuseli hlboko siahať do vrecka. V skutku niekedy krkolomná úloha. No ale chlapi, ak nechcete zažiť „šťastné a veselé“ Vianoce, tak zabudnite, že predstúpite pred drahú s darmi pre Ježiška (myrha a kadidlo). To fungovalo pred 2000 rokmi a nie dnes! Neplatí to však pre všetkých mužov. Mnohí z nich chcú svoju najdrahšiu skutočne potešiť, preto majú tri dni pred Vianocami pulz ako závodný cyklista.

Ako to riešiť?

V mene všetkých mužov, pokoja a mieru – dajte chlapom tip, a to konkrétny!

Vianočné tradície a iné katastrofy

Tiež máte pocit, že keby záležalo na niektorých mužoch, oslavovali by sa Vianoce ešte v jaskyni pri ohníku a s hŕbou kostí za chrbtom? Ale chvalabohu nezáleží! Chlapi sa obľubujú držať zaužívaného a overeného. Preto trvajú na tom, aby sa na štedrovečernom stole objavili rovnaké jedlá, aké im varila mamička, babička a prababička. Ak sa vaše predstavy líšia od predstáv vášho partnera, môže nastať vážny problém.

Ako to riešiť?

Podvoľte sa. Ak chcete zdravšiu verziu šalátu, tak urobte dva. Naľavo mamičkin, napravo váš. Pre pokoj v rodine…

Vianočný stromček

Podľa čoho sa pozná ideálny vianočný stromček? Má miery 90-60-90? Pokiaľ váš partner nie je záhradkár, tak si nerobte nádeje, že sa dočkáte vianočnej nádhery. Ono sa dočkáte, ale nádhera môže disponovať kubistickými tvarmi a jej značné nedostatky sa podľa vašej silnejšej polovičky budú dať zamaskovať len hrubými lesklými reťazami. Stačí vám?

Ako to riešiť?

Nedá sa nič robiť, váš partner potrebuje jasné inštrukcie ( ako keď ide kupovať vložky), ako má vianočný stromček vyzerať. Poprípade mu pribaľte na cestu aj fotografiu. 🙂

Miesto, kde sa budú oslavovať Vianoce

Každá mamka je tak trošku sebecká bytosť a chcela by mať na Štedrý deň svoje dieťa pri sebe. A takmer žiadny synček veľmi ťažko dokáže čokoľvek odoprieť žene, ktorá mu dala život. No na druhej strane ste tu vy, ktorá mu dávate onakvejšie životné radosti (napríklad sex) a chcete sviatky oslavovať so svojou rodinou. Čo s tým?

Ako to riešiť?

Tu pomôže len jediné, vystriedať to. Tento Štedrý večer oslávte so svojou rodinou a na ten budúci zase s jeho a máte vystarané. Hauk!

Na záver: Šťastné a veselé…. 🙂

K téme

Tip na vianočný darček: Potešte luxusnou vôňou od SOTHYS 3 tipy na vianočné darčeky, ktoré potešia ženské srdce

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.