Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
sulome
twitter.com
25. júla 2014 LifestyleStĺpček na sobotu od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Spustila sa lavína selfies milencov s rôznym náboženstvom

A spustili ju konkrétne dvaja milenci, ktorí chceli prostredníctvom sociálnych sietí demonštrovať svoju lásku, napriek tomu, že majú rozdielne náboženstvo a medzi ich ľudom sa vedú boje. Čo však spôsobia absolútne nepredpokladali.

Žid a Arabka

Napriek tomu, že on je židovského pôvodu a ona je Arabka z Libanonu a ich národy sa medzi sebou vraždia, oni sa milujú. Ich lásku chceli verejne ukázať a dokázať tým, že nejde o to, akého je človek vierovyznania alebo farby pokožky, záleží iba na tom, že sme ľudia a máme city. Fotografia s odkazom: „Židia a Arabi odmietajú byť nepriateľmi“ si okamžite získala srdcia ľudí po celom svete, ktorí na ich podporu a podporu boja proti neznášanlivosti fotia svoje fotografie týkajúce sa lámania bariér vierovyznania.

Sulome, na ktorej Twitteri sa objavila spomínaná fotografia je novinárka a chce bojovať proti nenávisti na celom svete. Týmto činom teda spolu s priateľom spustila vlnu fotografií, kde ich napodobňujú aj iné zmiešané páry. Sulome prezradila ako to u nich funguje: „Priateľ pochádza z ortodoxnej židovskej rodiny, moji predkovia zas z Libanonu.“ dokonca si hovoria v jazyku svojej viery: „On mi hovorí neshama, ja jemu habibi, láska nehovorí jazykom národnosti.“

Medzi znepriatelenými národmi sú už dlhodobé boje.

https://www.youtube.com/watch?v=HsDUXywcRcg

Odporúčané články

Horoskop: Najzraniteľnejšie miesta žien podľa znamení horoskopu 4 chyby, ktorými odplašíte „pána Božského“

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Stĺpček na sobotu

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...