Spustila sa lavína selfies milencov s rôznym náboženstvom

sulome
twitter.com
reklama:

A spustili ju konkrétne dvaja milenci, ktorí chceli prostredníctvom sociálnych sietí demonštrovať svoju lásku, napriek tomu, že majú rozdielne náboženstvo a medzi ich ľudom sa vedú boje. Čo však spôsobia absolútne nepredpokladali.

Žid a Arabka

Napriek tomu, že on je židovského pôvodu a ona je Arabka z Libanonu a ich národy sa medzi sebou vraždia, oni sa milujú. Ich lásku chceli verejne ukázať a dokázať tým, že nejde o to, akého je človek vierovyznania alebo farby pokožky, záleží iba na tom, že sme ľudia a máme city. Fotografia s odkazom: “Židia a Arabi odmietajú byť nepriateľmi” si okamžite získala srdcia ľudí po celom svete, ktorí na ich podporu a podporu boja proti neznášanlivosti fotia svoje fotografie týkajúce sa lámania bariér vierovyznania.

Sulome, na ktorej Twitteri sa objavila spomínaná fotografia je novinárka a chce bojovať proti nenávisti na celom svete. Týmto činom teda spolu s priateľom spustila vlnu fotografií, kde ich napodobňujú aj iné zmiešané páry. Sulome prezradila ako to u nich funguje: “Priateľ pochádza z ortodoxnej židovskej rodiny, moji predkovia zas z Libanonu.” dokonca si hovoria v jazyku svojej viery: “On mi hovorí neshama, ja jemu habibi, láska nehovorí jazykom národnosti.”

Medzi znepriatelenými národmi sú už dlhodobé boje.

https://www.youtube.com/watch?v=HsDUXywcRcg

Fotoalbum k článku:

25. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod