Študenti prespievali Shakirine hity, teraz sú slávni!

The Oxford Choir
The Oxford Choir Youtube
reklama:

Skupina študentov Oxfordskej univerzity sa rozhodla naspievať a nakrútiť video k Shakiriným najväčším hitom v “a capella” verzii.

Krátko po uverejnení na portáli Youtube malo video 700 000 zhliadnutí. Momentálne sledovanosť stále stúpa, po štyroch dňoch sa pohybuje okolo čísla 2 300 000 zhliadnutí.

Kolumbijská speváčka Shakira nahrala hit “Hips Don´t Lie” v roku 2006 a možno sa jej ani nesnívalo, že jej pieseň niekto prespieva v “a capella” verzii.

Aby toho nebolo málo, v klipe sú piesne tri. Okrem “Hips Don´t Lie” spieva chór “Out of The Blue” aj piesne “Waka Waka,” a “Whenever, Wherever.” A všetky sú mimoriadne podarené!

Video sa stalo hitom chvíľu potom, čo Shakira zverejnila na svojom účte na blogovacej sieti Twitter správu o tom, ako sa jej ich verzia páči. Nadšení študenti sa samozrejme tiež nezabudli pochváliť na sociálnej sieti, kde napísali: “Shakira si nás dala na svoj Facebook! Nič väčšie už neexistuje!”

Twitter

Pieseň má pomôcť študentom vyzbierať peniaze na charitu. Po ukončení zbierky poputujú do detského hospicu v Oxforde.

V každom prípade, chlapci majú pred sebou ešte dlhú cestu, teda v prípade, že by chceli prekonať rekordy speváčky Shakiry vo zhliadnutí jej videí. V každom prípade, držíme im palce! 🙂

.

31. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk