Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Img_3969.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
31. januára 2018 Deti a rodina od DamskaJazda.skPR/DJ Diskusia()

Super škôlka v Petržalke

Vedeli ste, že v Petržalke existuje škôlka v rodinnom dome s veľkou záhradou? My nie!

Dostali sme o takej echo, tak sme sa do nej vybrali pozrieť. Skutočne nás prekvapilo, že na úplnom začiatku Petržalky, čiže na skok od centra mesta, sme našli ulicu, kde sme mali pocit, že sme sa ocitli na dedine. Úplné ticho, výborné parkovacie možnosti a hlavne veľká krásna záhrada schovaná za domom, čiže deti tu nie sú vystavené žiadnemu obzeraniu od náhodných okoloidúcich.

Img_3970.jpg
Foto: Archív materská škôlka Gašparko

Po veľmi pozitívnom začiatku sme sa pobrali dovnútra, kde nás privítala vysmiata mladá pani riaditeľka a my sme hneď vedeli, že sme v škôlke s výbornou atmosférou. Pekné, svetlé, účelne zariadené  prostredie, veselé maľby na stenách, ale hlavne veselé, spokojné a pritom veľmi zorganizované deti bolo to, čo sme mali možnosť po celú dobu rozhovoru s pani riaditeľkou sledovať.

Nechceme tu písať o samozrejmostiach akými sú kvalifikovaný personál či o individuálnom prístupe k deťom, ktorý je tu zabezpečený vďaka nízkemu počtu detí v triedach.

Img_3971.jpg
Foto: Archív materská škôlka Gašparko

Nás zaujali predovšetkým dve veci. Dôraz na komunikáciu v angličtine, s čím sme sa stretli hádam len v jednej škôlke v Petržalke a vysoká kvalita krúžkov, ktoré v tejto škôlke nezabezpečujú pani učiteľky, ale kvalifikovaní externisti. Čiže keď majú deti krúžok hudobnej výchovy, príde do škôlky profesionálna klaviristka, ktorá hrá na klavíri a deti spievajú a tancujú. Keď majú deti pohybovú výchovu, pride tréner so špeciálnymi pomôckami a cvičí s deťmi. Takéto niečo sa vidí málokde…

Img_3972.jpg
Foto: Archív materská škôlka Gašparko

Čiže milé mamičky, ak hľadáte pre svoju ratolesť škôlku, kde sa bude napriek tomu, že je škôlka v strede Bratislavy, cítiť vďaka tichu a krásnej veľkej záhrade ako na dedine, kde je úžasne milý personál s vynikajúcou angličtinou a naozaj krúžky na úrovni, neváhajte  a choďte sa do tejto škôlky pozrieť rovnako ako my. Sme si istí, že sa Vám bude páčiť.

A nakoniec prezradíme aj názov. Ide o škôlku Gašparko na Novobanskej ulici č. 6.

Všetky potrebné informácie nájdete na webe www.gasparko.eu.

K téme

Rodiny sa najčastejšie stretávajú pri večeri Víkend proti neplodnosti -Počet spermií rapídne klesá

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.