Susan Boyle má v 53 rokoch prvého priateľa

Susan Boyle
Susan Boyle SITA/AP
reklama:

Speváčka zatiaľ neprezradila s kým randí, no podľa informácií britského denníka The Sun, ide o amerického lekára.

Škótska speváčka Susan Boyle má prvého priateľa. Päťdesiattriročná interpretka to prezradila v rozhovore pre britský denník The Sun. “Nechcem ešte prezradiť, kto to je, bolo by to voči nemu nefér. Sme však približne rovnako starí. Trvá to len veľmi krátko, takže uvidíme, čo sa bude diať,” uviedla. Podľa spomínaného denníka randí obľúbená interpretka s americkým lekárom, ktorého stretla počas turné, keď bývali v rovnakom hoteli.

Susan Boyle by si rada adoptovala dieťa

Speváčkine vyjadrenia pre americký týždenník People potvrdili aj jej zástupcovia, pričom dodali, že nedávnu americkú sériu koncertov k albumu Hope (2014) vypredali a Boyle sa vráti do krajiny na budúci rok.

Susan Boyle sa do povedomia verejnosti dostala v roku 2009 zásluhou účinkovania v súťaži Britain’s Got Talent. Jej debutová nahrávka I Dreamed A Dream (2009) sa dostala na prvé miesto v americkom i britskom albumovom rebríčku. Rovnaké umiestnenie sa jej podarilo dosiahnuť aj s druhou štúdiovkou The Gift (2010). S tretím albumom sa dostala na čelo už “len” doma vo Veľkej Británii. Vydala tiež nahrávky Standing Ovation: The Greatest Songs From The Stage (2012), Home For Christmas (2013) a spomínanú Hope.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

1. decembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA