Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
beh, pohyb, šport
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
natmedsol.com
24. mája 2018 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Športuj, oddychuj, dopĺňaj energiu #PreLepsiPocit a vyhraj!

Zladiť rodinu, prácu a oddych býva často náročné.  Mnohé z nás sa tak často vyhovárajú, že nemáme čas ani oddychovať a už vôbec športovať.

Práve relax, šport a dostatočný prísun vitamínov je však pre našu mentálnu rovnováhu  a zdravie veľmi dôležitý. Vďaka nemi tak lepšie zvládame stres a odolávame únave. Už 20 minút denne vyhradeného času pre seba nám pomáha zlepšovať psychickú odolnosť.

Unnamed.jpg

Napíšte nám, čo vy robíte počas týždňa #PreLepsiPocit na to, aby ste zvládali stres a cítili sa lepšie.  Až troch z vás vyberieme a odmeníme balíčkom vitamínov s B6 vitamínom, Lecithinom FORTE a Benosenom, ktoré podporujú mentálnu rovnováhu.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 04.06.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Zuzana Šimončíková, Nikoleta Blahútová, Ingrid Pavlúsičková

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.