Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Priatel_sutaz_810x500_sk_01.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
27. júla 2017 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž s filmom RODINNÝ PRIATEĽ vyžrebovaná

RODINNÝ PRIATEĽ je prvým dielom filmovej trilógie ZÁHRADNÍCTVO režiséra Jana Hřebejka a scenáristu Petra Jarchovského. Odohráva sa v štyridsiatych rokoch za nemeckej okupácie. Tri mladé ženy a dve deti čakajú na návrat svojich väznených mužov a otcov. Vojnou vynútenému rodinnému spoločenstvu troch sestier obetavo pomáha rodinný priateľ a lekár Jiří Erben.

Film RODINNÝ PRIATEĽ, ktorý sa v slovenských kinách premieta od 1. júna, je príbehom lásky, ktorá nesmela byť naplnená. Je o vernosti, túžbe, vine a láske, o odchode a návratoch, o rodine, rodičoch a deťoch. Je to rodinný portrét  očami žien, ktoré spojil osud. Je intímnym príbehom lásky, o ktorej všetci vedia, a o ktorej musia všetci mlčať.

 

Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať balíček od Avonu alebo filmové tričko.

Stačí, ak správne odpoviete na nasledovnú súťažnú otázku:

Ktorá herečka stvárnila vo filme RODINNÝ PRIATEĽ mladšiu verziu Emílie Vašáryovej z PELÍŠKOV?

1. Sabina Remundová

2. Aňa Geislerová

3. Klára Melíšková

Odpovede nájdete tu: 

Odpovede posielajte do 7.8.2017

Súťaž už skončila.

Výhercovia:

Jana Frandoferová

Alexandra Dávdíková

Viola Dudášiková

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.