Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Súťaž s filmom VEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ 2
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
24. augusta 2017 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž s filmom VEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ 2 vyžrebovaná

Damskajazda.sk v spolupráci so spoločnosťou Forum Film pre vás pripravili súťaž s filmom VEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ 2.

VEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ 2 sľubuje skvelú zábavu pre malých aj veľkých!

Veveričiak Surly, jeho psia kamarátka Zlatko a najlepší kamarát potkan Buddy spokojne nažívajú v nedávno zavretom obchode s orieškami. Brušká majú stále plné a život je taký krásny! Lenže idylku naruší náhodná explózia, ktorá ich nový domov úplne zničí. Surly a jeho kamaráti sa musia vrátiť do parku.

Nanešťastie pre všetky zvieratká má skorumpovaný starosta s parkom úplne iné plány – chce zničiť všetku zeleň a na jej mieste vybudovať zábavný park Libertyland.  Keď sa v parku objavia buldozéry, Surly zavelí do útoku. Sám sa neohrozene vrhá do boja so stavebnými robotníkmi a ich obrovskými mechanizmami. Spoločnými silami sa zvieratkám podarí likvidáciu parku dočasne zastaviť. Lenže starosta sa len tak ľahko nevzdáva – kým zvieratká oslavujú víťazstvo, on už  pripravuje záložný plán.

S blížiacim sa otvorením zábavného parku hrozba narastá a všetky zvieratká musia spojiť svoje sily, aby zastavili starostu raz a navždy a zachránili Liberty park.

Veľká oriešková lúpež 2 sa v slovenských kinách premieta od 24. augusta.

Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať filmové tričko alebo pexeso. Stačí, ak do 04.09.2017 správne odpoviete na nasledovnú súťažnú otázku:

Čo sa má postaviť namiesto parku, v ktorom žijú Surly a jeho kamaráti?

1. štadión

2. zábavný park

3. stanica metra

Súťaž už skončila.

Výherkyňa: Michaela Adamčíková

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.