Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
BeauTEA
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
BeauTEA DJ
1. apríla 2014 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o balíček výnimočných čajov vyžrebovaná!

Portál Dámskajazda.sk vyhlasuje súťaž o balíček čajov BeauTEA od www.ecajovna.sk.

Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie, byť fanúšikom našej stránky na sociálnej sieti Facebook a zdieľať túto súťaž na vašom FB profile, a ste v hre o balíček výnimočných čajov

Balíček obsahuje: 5 x balíček sypaných čajov v 50 g baleniach

Balíček čajov BeauTEA vás dostane do sveta výnimočných čajov.

Shou Mee – biely čaj pre krásnu a zdravú pleť s vysokým podielom antioxidantov. Môžete v ňom cítiť dotyk slnečných lúčov a pozitívnu energiu, ktorá pohladí dušu.

Pu Erh – jeden z najslávnejších tmavých čajov pre zdravé srdce a líniu

Gaba Green Organic – veľmi vzácny zelený čaj, ktorý sa pestuje vo vysokých nadmorských výškach. Vďaka špeciálnemu spracovaniu bez prítomnosti kyslíka má vysoký obsah gamma – aminomasiovej kyseliny ( GABA ) . Má množstvo priaznivých účinkov.

Mei Gue Hua Oolong – čaj, ktorý nazývajú “ Tisíc ruží „. Je jemne fermentovaný oolong zmiešaný s mladými pučikmi francúzskych ruží. Tento čaj vám pomôže relaxovať , nechať prúdiť myšlienky a nájsť vnútorný pokoj.

Zu Cha Special – tento zelený čaj vám dodá energiu a povzbudí do nového dňa. Hovorí sa mu tiež aj perlový čaj. Má vysoký obsah fluóru, čím pomáha v prevencii proti zubnému kazu.

Viac informácii o čajoch a čajíkoch a ich účinkoch a množstvo ďalších čajov nájdete na www.ecajovna.sk.

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o balíček výnimočných čajov BeauTEA? Aby ste boli zaradené do losovania o výhru, musíte splniť nasledovnú podmienku:

Nápíšte nám, ktorý z piatich čajov v balíčku BeauTEA nazývame čaj Tisíc ruží!

Odpovede môžete posielať do 14. apríla 2014 do 12:00.

Súťaž trvala od 1. apríla 2014 do 14. apríla 2014 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výherca:

Marian Eisele, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.