Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Screenshot_965.jpg
Foto: ONE & ONLY Festival
10. septembra 2018 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o dve vstupenky na ONE AND ONLY FESTIVAL

V sobotu, 22. septembra, otvorí ONE & ONLY Festival prvýkrát brány troch prednáškových a jednej jógovej sály pre verejnosť. Myšlienka vytvoriť festival ponúkajúci uvedomenie si, že každý z nás je jedinečný svojim vlastným spôsobom, vznikala postupne niekoľko rokov. Organizátorky festivalu – Monika Zovčáková, Karin Nižňanská a Miroslava Jarošová – pripravili pre všetkých jednu úžasnú inšpiratívnu sobotu. Vybrať si môže každý podľa toho, čo ho práve zaujíma. Nenechajte si ujsť prednášky, workshopy a možnosť zacvičiť si jógu.

Pozvanie prednášať prijali inšpiratívne osobnosti zo Slovenska aj zo zahraničia. Vybrať si môžete napriklad z prednášok Jany Pitkovej a Márie Demitrovej z Občianskeho združenia Kolobeh života, ktoré prídu hovoriť o smútku, o tom, ako sa v živote vyrovnať s rôznymi stratami a vedeli po smútku ďalej žiť. Osobná konzultantka Eva Ďurišová ponúkne prednášku o Sile prijať nepríjemné stránky v živote, Zuzana Záhradníková, certifikovaná kariérna podarkyňa a expertka na kľúčové talenty príde porozprávať o našich vrodených talentoch a počas interaktívneho workshop vás čakajú zážitkové cvičenia, kde odhalíte svoje nadania. Nezabúdame ani na rodičov, práve pre nich máme pripravenú tému Rodíme sa ako Rodič? Janka Ondrušková, kouč pre deti a dospelých, pripravila workshop, kde sa budete môcť pýtať, tešiť, naučiť, pochopiť, prijať a dovoliť si niečo nové. Antónia Mačingová, autorka 28-dňového stravovacieho programu pripravila pre návštevníkov prednášku o tom, ako sa najesť do štíhlosti. V jógovej sále si vyskúšate acro jógu, tradičnú jógu z Indie, či kraniosakrálnu jógu. To je len výber z celodenného programu, ktorý začína v sobotu, 22. septembra o 9:00. Nenechajte si ho ujsť a objavte spolu s nami svoju jedinečnosť!

Chcete sa zúčastniť? Súťažte s nami o dve vstupenky na festival, ktorý vám umožní objaviť vašu jedinečnosť!

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku.

Odpoveď nájdete na www.onefestival.sk

Súťaž je ukončená od 23:59:59 16.09.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Stanislav Kačic, Nové Mesto nad Váhom
Ingrid Šimoniková, Levice
David Bednar, Senec
Ladislav Eštvánčik, Bratislava
Marek Baczigal, Dubnica nad Váhom
Monika Valachovičová, Tlmače
Alzbeta Remencova, Hviezdoslavov

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.