Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Finalfront 1080x675.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
8. marca 2019 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o knihu Gamblerky od Kataríny Mayer vyžrebovaná

Gamblerky prinášajú príbeh troch žien, ktoré žijú zdanlivo usporiadaný šťastný život. Svoju nespokojnosť s každodennosťou sa snažia riešiť tajnými výletmi do Vegas. 
Každá žena má v sebe gamblerku. Niekedy sa len nevinne hrá, niekedy gambluje, aby prežila. Občas riskuje pod vplyvom okolnosti, občas v pude sebazáchovy.
Často ide o oheň, ktorý tlie v každej z nás. Čo sa ale stane, keď sa vznieti? Emma, Laura a Anna sú gamblerky. Rozhodnú sa pre dobrodružstvo s možnosťou obrovskej výhry.
Veľká výhra však znamená aj riziko hlbokého pádu. Dokážu ochrániť seba aj svoje rodiny na úkor dobrodružstva alebo vďaka nemu?
Ukážku prvej kapitoly nájdete tu: bit.ly/GamblerkyUkazka
Súťaž je ukončená od 23:59:59 17.03.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Petra Svibová
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.