Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
BigHugGym
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
BigHugGym BigHugGym
15. augusta 2014 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o kurz edukatívnej gymnastiky BigHugGym vyžrebovaná!

Zapojte sa do súťaže a máte možnosť vyhrať pre vaše dieťa členstvo a 3mesačný kurz edukatívnej gymnastiky BigHugGym na Ivanskej ceste 30/B v Bratislave.

Stačí vyplniť vaše kontaktné údaje v odpovednom formulári pod súťažou a ste v hre o členstvo a 3mesačný kurz edukatívnej gymnastiky BigHugGym.

BigHugGym

BigHugGym je špeciálny, edukatívny gymnastický program, realizovaný prostredníctvom

zábavných fyzických aktivít.

BigHugGym nie je len miesto pre zábavu. Je to zároveň aj individuálny vzdelávací gymnastický program pre deti, študentov, mládež a rodiny.

Naše hravé aktivity a inovatívny prístup pomáhajú deťom získať zdravé sebavedomie, adekvátnu nezávislosť – pripravia ich do školy ako aj do života, tak, aby na nich rodičia mohli byť patrične hrdí.

Práve teraz pre vás otvárame novú telocvičňu na Ivanskej ceste 30/B v Bratislave.

VoucherBigHugGym

Viac informácií nájdete na www.bighuggym.sk

Súťaž trvala od pondelka 15. augusta 2014 do pondelka 28. augusta 2014 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na Dámske jazde.sk.

Výherca:

Pavol Daniš, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.