Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena, krása, kvet
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
kvet shutterstock.com
15. apríla 2013 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o Premenu č.2 vyžrebovaná!

Zapojte sa do súťaže o Premenu s partnermi projektu – Salón Phi Phi Young & Beauty, Pivné kúpele BBB Prešpork a odevnou značkou Marc O’Polo. Výherkyňa získa aj produktový balíček od spoločnosti Bioderma.

Zapojte sa do pravidelnej mesačnej súťaže na našom portáli www.damskajazda.sk, ktorej druhé kolo štartuje práve teraz, o premenu vzhľadu s partnermi projektu – Salón Phi Phi Young & Beauty, Pivné kúpele BBB Prešpork a Marc O’Polo. Výherkyňa získa aj produktový balíček od značky Bioderma.

Dámskajazda.sk vyhlasuje novú súťaž!

Trvať bude od pondelka 15.apríla do pondelka 22. apríla 2013 do 12:00.

Výherkyňa získa poukážku na výnimočnú procedúru s liečivými účinkami v Pivných kúpeľoch BBB Prešpork, ošetrenie pleti v Salóne Phi Phi Young & Beauty, líčenie a úpravu účesu, fotenie v oblečení od značky Marc O’Polo a ako bonus si odnesie produktový balíček od spoločnosti Bioderma.

Salón Phi Phi Young & Beauty
Salón Phi Phi Young & BeautySalón Phi Phi Young & Beauty
Salón Phi Phi Young & Beauty oslavuje tento rok ročné pôsobenie na trhu. Vyznačuje sa značnou dávkou luxusu v jeho priestoroch. V salóne sa využívajú moderné procedúry ako lymfodrenáž, rádiofrekvencia, kolageno solárium, používajú sa výrobky talianskej kozmetickej značky Vaggegi.

Hlavným zámerom salónu je ponúknuť svojim zákazníkom relax a pohodu, ktoré si môžu vychutnať v pokojnom prostredí Chorvátskeho Grobu, časti Čiernej vody.

Pivné kúpele BBB Prešpork predstavujú neobyčajný zážitok z netradičného kúpeľa, obsahujúceho vitamíny skupiny B, sacharidy a proteíny podporujúce regeneračné schopnosti pokožky. Kúpeľ má silný antibakteriálny účinok, takisto napomáha k zmierneniu akné a celulitídy.

Odevná značka Marc O’PoloMarc O’Polo
Odevná značka Marc O’Polo založená roku 1967 – patrí medzi vedúce značky športovej elegancie.

Marc O’Polo reprezentuje mestský, ležérny životný štýl v prémiovom štandarde. Vďaka svojim švédskym koreňom je značka charakteristická svojou záľubou v prírodných materiáloch. Jej kolekcie sú verné severskej tradícii s množstvom detailov, farieb a neočakávaných kombinácií.

Marc O’Polo je určený všetkým, pre ktorých je dôležitá kvalita a štýl. V predajni Marc O’Polo budete môcť nájsť už od konca októbra to najlepšie z kolekcií: Marc O’Polo Modern Casual (dámska aj pánska športová elegancia), Marc O’Polo SMART (elegantná klasika), Marc O’Polo SHOES (kolekcia topánok) a Marc O’Polo Bags. Obchod z oblečením Marc O’Polo nájdete v bratislavskom Auparku.

Výrobky laboratórií BIODERMA patria k najčastejšie odporúčaným francúzskymi dermatológmi. Nachádzajúc sa vo viac ako 70 krajinách, BIODERMA sa rýchlo rozrastá na medzinárodnej úrovni. V priebehu posledných 5 rokov bol jej priemerný ročný nárast vyšší ako 32%.

Stačí odpovedať na uvedené otázky a budete zaradení do žrebovania o Premenu!

Súťažná otázka:

1. Ktorá rubrika, či článok na portáli www.damskajazda.sk vás najviac zaujali?

2. V rubrike PREMENY na portáli www.damskajazda.sk Vám budeme prinášať fotografické reportáže z rôznych premien – kozmetických úprav, či estetických operácií. Ktoré z týchto fotoseriálov by vás najviac zaujímali?

a) estetická stomatológia

b) plastická a estetická chirurgia

c) chudnutie do plaviek (nové technológie v oblasti fitness)

d) nové neinvazívne technológie v oblasti kozmetiky a krásy tela (bez použitia skalpela)

e) iné (napíšte, ktorá oblasť skrášľovania Vás zaujíma)

Súťaž trvá od 15. apríla 2013 do 22. apríla 2013 ( do 12:00 )

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherca:

Barbora Mončeková, Trnava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.