Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Žena, krása, kvet
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Žena, krása, kvet Shutterstock
3. mája 2013 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o Premenu č.3 vyžrebovaná!

Zapojte sa do súťaže o Premenu s partnermi projektu – Salón krásy inVisage a módnou značkou F&F. Výherkyňa získa aj balíček kozmetiky od spoločnosti inVisage.

Zapojte sa do pravidelnej mesačnej súťaže na našom portáli www.damskajazda.sk, ktorej tretie kolo štartuje práve teraz, o Premenu s partnermi projektu – Salón krásy inVisage a módnou značkou F&F . Výherkyňa získa aj balíček kozmetiky od spoločnosti inVisage .

Dámskajazda.sk vyhlasuje novú súťaž!

Trvať bude od piatku 3.mája do piatku 10. mája 2013 do 12:00.

Výherkyňa získa líčenie a farbenie vlasov s úpravu účesu od Salónu krásy inVisage , fotenie v oblečení od módnej značky s darčekom F&F a ako bonus si odnesie produktový balíček od spoločnosti inVisage .

Salón krásy inVisageinVisage
Salón krásy InVisage Vás pozýva do sveta dokonalej krásy a relaxu, kde môžete v príjemnom prostredí zabudnúť na každodenné starosti, zregenerovať svoje telo i myseľ a dopriať si komfortný pocit dokonalého uvoľnenia, z ktorého pramení príťažlivosť, spokojnosť a úspešnosť každého z nás.

Pocit relaxu a starostlivosť o zovňajšok má svoje čaro. Preto sa salón krásy inVisage už vyše 11 rokov stará o harmóniu tela a duše mužov i žien, ktorí chcú pre seba a svoj vzhľad urobiť niečo výnimočné.

Ponúkame Vám široké spektrum služieb s vysokým štandardom kvality, profesionálne a komplexné programy pre exkluzívnu starostlivosť o Vaše vlasy, pleť a telo.

Zažite zmenu podľa vlastných predstáv, navštívte naše centrum krásy a tím odborníkov Vám pomôže naplniť ciele, po ktorých túžite …

Módna značka F&F
F&FF&F
Módna značka F&F bola založená v roku 2000 vo Veľkej Británii, kde sa ešte v tomto roku začala predávať. Od samého začiatku je táto móda vyvíjaná a navrhovaná s ohľadom na individuálne potreby zákazníkov. V priebehu roka 2008 expandovala do strednej Európy, do Českej a Slovenskej republiky, Maďarska a Poľska, o dva roky neskôr sa rozšírila na Blízky východ a do Ázie, konkrétne do Turecka, Číny, Malajzie, Thajska a Južnej Kórei. V súčasnej dobe je britská módna značka F&F uvedená na 11 trhoch po celom svete, s viac než 2000 obchodmi.

Značka F&F predstavuje voľnočasové i formálne oblečenie a obuv pre mužov, ženy a deti. Našim cieľom je ponúkať širokú škálu kvalitných módnych výrobkov, preto sme našu ponuku rozčlenili do niekoľkých „podznačiek“, aby sme vyhoveli potrebám všetkých zákazníkov: F&F Black – formálne elegantné oblečenie, F&F Blue – denim, F&F True – štýlová móda pre veľkosť 46-56, F&F Basics – oblečenie pre každý deň za skvelé ceny, F&F Kids a F&F Baby – oblečenie pre bežné nosenie i zvláštne príležitosti určené deťom od 0 do 10 rokov.

Kolekcie vznikajú exkluzívne vo Veľkej Británii v tíme návrhárov, ktorí sledujú najnovšie módne trendy a inšpirujú sa svetovými značkami. Pri tvorbe kolekcií zároveň zohľadňujú špecifiká trhu, pre ktorý sú určené.Výrobcovia, u ktorých sú odevy F&F vyrábané, preto prechádzajú nezávislým auditom a ak je to možné, sú vyberaní výrobcovia v blízkom okolí obchodov.

Stačí odpovedať na otázku a budete zaradení do žrebovania o Premenu!

Súťažná otázka:

Aké prestížne ocenenie nesie salón inVisage?

Odpoveď nájdete na úvodnej stránke Salónu krásy InVisage.

Súťaž trvá od piatku 3.mája do piatku 10. mája 2013 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherca:

Andrea Sekanová, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.