Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena, muž, kvet
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Relax Shutterstock
20. mája 2013 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o Premenu pre dámy aj pánov vyžrebovaná!

Zapojte sa do súťaže o Premenu s partnermi projektu Sothys, Sharmant Studio a módnou značkou F&F.

Dámskajazda.sk vyhlasuje novú súťaž o Premenu!

Tentokrát sa do súťaže okrem dám môžu zapojiť aj páni. Na konci súťaže vyžrebujeme dvoch víťazov – jednu dámu a jedného pána, ktorí sa zúčastnia ďalšej Premeny dňa 31. mája 2013.

Súťaž bude trvať od pondelka 20.mája do pondelka 27. mája 2013 do 12:00.

Výhercovia získajú kozmetické ošetrenie a líčenie (líčenie len pre dámy) od Referenčnho inštitútu krásy Sothys Paris, farbenie a úpravu účesu od kaderníckeho salónu Sharmant Studio a fotenie v oblečení od módnej značkyF&F.

SothysSothys
Vstúpte do sveta Sothys Paris!

Sothys Paris, svet rafinovaný zmyselnosťou a emóciami, legendárny názov, ktorý predstavuje špičkovú kvalitu a prestíž v salónoch krásy a spa centrách na celom svete. Rovnaká vášeň pre dokonalosť a rovnaké hľadanie absolútnej krásy, odhaľujú muži a ženy už viac ako 60 rokov. Vysoko špecializovaná spoločnosť Sothys Paris vždy pôsobila s výnimočným záväzkom pre výskum a inováciu. Patrí na prvé miesta expertov na krásu.

Srdcom všetkých ošetrení je patentovaná masáž Digi-Esthétique® – exkluzívna masážna technika, ktorá aj z obyčajného ošetrenia vytvorí nezabudnuteľný zmyslový zážitok.

Skúsenosti a absolútna krása so Sothys!

Nenechajte si ujsť unikátne intenzívne ošetrenie Sothys Paris. Vysoko sofistikované ošetrenia vykonávané terapeutkou s exkluzívnymi účinnými látkami, ktorých výsledky vidieť už po prvom vykonaní ošetrenia. Kompletná tvárová starostlivosť harmonizujúca potreby pleti a prinášajúca uvoľnenie. Sothys produkty vždy kombinujú zmyselnosť, prírodu a účinnosť.

Vylepšite vašu krásu

Pri navrhovaní vysoko personalizovaného make-upu s výnimočnou starostlivosťou, výskumníci a špecialisti na farby zo Sothys Paris mysleli na vás. Pretože dnešné trendy spájajú rôzne štýly a efekty, pridržiavame sa zlatého pravidla byť stále sama sebou, nech sa trend mení akokoľvek. Každá z nás je osobnosť, a každá z nás si zaslúži individuálny prístup pri diagnostikovaní farieb. Pri diagnostike farieb „na mieru“ sa berie do úvahy celkový vzhľad klientky, pokožka, farba očí, vlasov. Na základe tejto diagnostiky vykonanej vašou terapeutkou, vás zaradí do farebnej palety zodpovedajúcej danému typu, tak aby vynikla vaša jedinečnosť.

A pretože pleť je jedinečná, Sothys make-up obsahuje viac akcií v starostlivosti o pleť, zložky vytvorené špeciálne pre vás, dopĺňajú každodennú starostlivosť.

Studio SHARMANTStudio SHARMANT
O Vaše vlasy sa tentokrát postará kadernícky salón SHARMANT studio na Vajnorskej ulici 10 v Bratislave.

SHARMANT studio je salón krásy známej vizážistky Marty Gejdošovej, autorky knihy Krása nemusí byť vecou náhody. Kompletné služby — vizáž, kaderníctvo, solárium, masáže, depilácie cukrovou pastou, kozmetika, permanentný make-up, manikúra, bodypainting. Marta Gejdošová je profesionálny imagemaker, robí premeny a spolupracuje s televíziami a časopismi, líči pre známych fotografov a filmové produkcie.

Ak potrebujete ošetriť vlasy, nalíčiť a vytvoriť účes pre bežný deň alebo mimoriadnu udalosť, zverte sa do profesionálnych rúk. Objednajte si termín a zistíte, že odborná a kvalitná starostlivosť o krásu, nemusí stáť majland.

Módna značka F&F
F&FF&F
Módna značka F&F bola založená v roku 2000 vo Veľkej Británii, kde sa ešte v tomto roku začala predávať. Od samého začiatku je táto móda vyvíjaná a navrhovaná s ohľadom na individuálne potreby zákazníkov. V priebehu roka 2008 expandovala do strednej Európy, do Českej a Slovenskej republiky, Maďarska a Poľska, o dva roky neskôr sa rozšírila na Blízky východ a do Ázie, konkrétne do Turecka, Číny, Malajzie, Thajska a Južnej Kórei. V súčasnej dobe je britská módna značka F&F uvedená na 11 trhoch po celom svete, s viac než 2000 obchodmi.

Značka F&F predstavuje voľnočasové i formálne oblečenie a obuv pre mužov, ženy a deti. Našim cieľom je ponúkať širokú škálu kvalitných módnych výrobkov, preto sme našu ponuku rozčlenili do niekoľkých „podznačiek“, aby sme vyhoveli potrebám všetkých zákazníkov: F&F Black – formálne elegantné oblečenie, F&F Blue – denim, F&F True – štýlová móda pre veľkosť 46-56, F&F Basics – oblečenie pre každý deň za skvelé ceny, F&F Kids a F&F Baby – oblečenie pre bežné nosenie i zvláštne príležitosti určené deťom od 0 do 10 rokov.

Kolekcie vznikajú exkluzívne vo Veľkej Británii v tíme návrhárov, ktorí sledujú najnovšie módne trendy a inšpirujú sa svetovými značkami. Pri tvorbe kolekcií zároveň zohľadňujú špecifiká trhu, pre ktorý sú určené.Výrobcovia, u ktorých sú odevy F&F vyrábané, preto prechádzajú nezávislým auditom a ak je to možné, sú vyberaní výrobcovia v blízkom okolí obchodov.

Stačí odpovedať na otázku a budete zaradení do žrebovania o Premenu!

Súťažná otázka:

V ktorej rubrike na portáli www.damskajazda.sk je zaradená podsekcia PREMENY?

Odpoveď nájdete na stránke www.damskajazda.sk

Súťaž trvá od pondelka 20.mája do pondelka 27. mája 2013 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výhercovia:

Zuzana Chválna, Bratislava

Mikuláš Kankula, Košice

Srdečne blahoželáme!

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.