Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Žena s kvetmi
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Žena s kvetmi Shutterstock
11. novembra 2013 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o Premenu vyžrebovaná!

Zapojte sa do súťaže o Premenu s partnermi projektu – Make-up Studio Eurovea, kozmetikou Sothys, Kaderníckym salónom Igora Novosada a módnou značkou Reserved.

Zapojte sa do súťaže o Premenu na našom portáli www.damskajazda.sk.

Súťaž bude trvať od pondelka 11. novembra do štvrtka 14. novembra 2013 do 12:00.

Výherkyňa získa kozmetické ošetrenie v Salóne Sothys, líčenie v Make-up Studio Eurovea, nový účes v Kaderníckom salóne Igora Novosada a fotenie s módnou značkou Reserved.

Vstúpte do sveta Sothys Paris!

Sothys Paris, svet rafinovaný zmyselnosťou a emóciami, legendárny názov, ktorý predstavuje špičkovú kvalitu a prestíž v salónoch krásy a spa centrách na celom svete.

SothysSothys
Rovnaká vášeň pre dokonalosť a rovnaké hľadanie absolútnej krásy, odhaľujú muži a ženy už viac ako 60 rokov. Vysoko špecializovaná spoločnosť Sothys Paris vždy pôsobila s výnimočným záväzkom pre výskum a inováciu. Patrí na prvé miesta expertov na krásu.

Srdcom všetkých ošetrení je patentovaná masáž Digi-Esthétique® – exkluzívna masážna technika, ktorá aj z obyčajného ošetrenia vytvorí nezabudnuteľný zmyslový zážitok.

Skúsenosti a absolútna krása so Sothys!

Nenechajte si ujsť unikátne intenzívne ošetrenie Sothys Paris. Vysoko sofistikované ošetrenia vykonávané terapeutkou s exkluzívnymi účinnými látkami, ktorých výsledky vidieť už po prvom vykonaní ošetrenia. Kompletná tvárová starostlivosť harmonizujúca potreby pleti a prinášajúca uvoľnenie. Sothys produkty vždy kombinujú zmyselnosť, prírodu a účinnosť.

Viac informácií nájdete na adrese www.sothys.sk

Líčenie v Make-up Studio Eurovea

Make-up StudioMake-up Studio
V ponuke spoločnosti Make-up Studio Eurovea nájdete širokú škálu viac ako 200 druhov produktov, viac ako 300 farieb v rôznych gramážach, variáciách a jedinečný refilový kazetový systém. Tento Vám umožňuje vyskladať si rôzne produkty podľa Vašej potreby do kaziet a následne ich vymienať, dopĺňať.

Výrobky sa vyznačujú vysokou pigmentáciou, intenzívnymi farbami a úžasnou krycou schopnosťou.

Make-up Studio Slovakia, s.r.o, Vám okrem produktov ponúka aj vizážistické služby na rôzne príležitosti, ako aj poradenstvo a profesionálne vizážistické školenia a workshopy. Školíme individuálne aj kolektívne, v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku.

Viac informácií nájdete na adrese www.makeupstudio.sk a na Facebooku.

Igor Novosadarch. I.N.
Nový účes v Kaderníckom salóne Igora Novosada

Igor Novosad je etablovaný kadernícky brand už od roku 1997. Počas kariéry sa Igor Novosad sústredil a prezentoval výhradne v spojení s témami vlasov, vlasového poradenstva a vizáže.

Značku Igor Novosad charakterizujú hodnoty kvality poctivej práce, prácou dosiahnutého uznania, pozitívneho vplyvu na zákazníka a zaslúženej prestíže.

Igor Novosad je známou TV tvárou s dlhodobou aj projektovou mediálnou prezentáciou.

Salón Igora Novosada predstavuje aj profesionálny, moderný a dynamický kadernícky tím, ktorý sa v príjemnej atmosfére postará o Vaše vlasy.

Vlasoví experti vyškolení na prestížnych európskych kaderníckych akadémiách.

Podľa skúseností a zamerania sú tu kaderníci rozdelení do pozícií tak, aby vyhoveli všetkým nárokom všetkých našich zákazníkov.

Viac informácií nájdete na adrese www.igornovosad.com.

Fotenie s módnou značkou Reserved – BLACK COUTURE

Čierne káro a čierna koža – dokonalé trendové spojenie

Čierna je kráľovná farieb a dominuje aj v tomto trende. Nájdete tu aj monochromatický look a kombinácie čiernej a bielej, ktoré spolu zaručene budú priťahovať pozornosť.

Reserved - BLACK COUTUREReserved

Viac informácií nájdete na www.reservedklub.sk.

Stačí do odpovedného formulára doplniť vaše kontaktné údaje, pridajte heslo Premena a budete zaradení do žrebovania o Premenu!

Súťaž trvá od pondelka 11. novembra do štvrtka 14. novembra 2013 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherca:

Jana Melicherčíková, Bratislava

Srdečne blahoželáme!

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.