Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sunar
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Sunar Sunar
27. júna 2014 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o Sunar Premium – diamant vyžrebovaná

Sunar, úspešná a renomovaná značka dojčenskej mliečnej výživy, prináša na trh exkluzívnu novinku: Sunar premium, diamant v dojčenskej výžive, ktorý je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu čo najbližšie k materskému mlieku. Obsahuje unikátnu kombináciu látok, prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sa významne podieľajú na posilňovaní imunitného systému, správnom vývoji mozgu a celkovom po hodlí dieťaťa. Sunar, ako jediný podľa vzoru materského mlieka, obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný.

Sunar premium je tou pravou voľbou pre mamičky, ktoré nechcú robiť kompromisy a chcú dať svojim deťom to najlepšie. Sunar ako jediná značka dojčenskej mliečnej výživy na Slovensku obsahuje mliečny tuk, ktorý je aj v materskom mlieku.

Súťažná otázka:

Aké zloženie obsahuje Sunar Premium?

Správnu odpoveď nájdete tu: www.sunarpremium.cz

Súťaž trvala od 27. júna 2014 do 4. júla 2014.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výherca:

Helena Gyarmatiova, Dulovce

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.