Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tričko a kozmetický balíček Forum Film
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Tričko a kozmetický balíček Forum Film DJ
20. februára 2014 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o tričko a kozmetický balíček od Avonu vyžrebovaná!

Portál Dámskajazda.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Forum Film uvádza do kín britskú komédiu Životná šanca, nakrútenú podľa skutočného príbehu.

Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie, byť fanúšikom našej stránky na sociálnej sieti Facebook a zdieľať túto súťaž na vašom FB profile, a ste v hre o 3 balíčky, ktoré obsahujú 1 ks tričko s anglickým názvom filmu a balíček kozmetiky od Avonu.

V historicky prvej sérii speváckej súťaže „BRITÁNIA HĽADÁ TALENT“ predstúpil pred prísnu porotu a nepriateľsky naladené obecenstvo Paul Potts. Nevzhľadný, s nadváhou a minimálnym sebavedomím – keď tento jednoznačný outsider na javisku ohlásil, že zaspieva opernú áriu, dočkal sa len výsmechu. Ale tentokrát naposledy. Nádherná a dojímavá interpretácia árie Nessum Dorma z Pucciniho opery Turandot mu v okamihu zmenila život navždy. Porota vedená obávaným Simonom Cowellom sa takmer nezmohla na slovo a diváci nadšene aplaudovali.

Súťaž navzdory nepriaznivým kurzom stávkových kancelárií napokon vyhral, jeho vystúpenie videlo na YouTube 120 miliónov ľudí a do dnešného dňa vydal okolo 5 miliónov hudobných nosičov. Z outsidera, ktorého celý život sprevádzala len smola, sa cez noc stala hviezda svetového formátu.

Bližšie informácie o filme nájdete na stránke www.forumfilm.sk

Súťažné zadanie:

S ktorou piesňou zaujal porotu spevák Paul Potts v súťaž Britain’s Got Talent pri svojom prvom vystúpení a zaspieval ju tiež v jej veľkom finále?

Správnu odpoveď môžete posielať do 5. marca 2014 do 12:00.

Súťaž trvala od 20. februára 2013 do 5. marca 2014 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Martina Sláviková, Rožňava

Jana Mažáriová, Prievidza

Helena Bartošová, Komárno

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.