Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
bux.sk
bux.sk bux.sk
10. júna 2015 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o zaujímavé knižné tituly vyžrebovaná!

Portál Dámskajazda.sk pre Vás pripravil súťaž o zaujímavé knižné tituly.

TMA

Najnovší triler Jozefa Kariku, z ktorého vás zamrazí až do špiku kostí!

Áno, Karika už neraz dokázal, že má úžasný talent na vybudovanie mrazivej atmosféry, ktorý sa snúbi s rozprávačským majstrovstvom.

Viac: www.webnoviny.sk

Zbohom, nevinnosť

Študentku herectva Bliss Edwardsovú už nebaví byť poslednou pannou v okolí, preto sa rozhodne pre radikálne riešenie – románik na jednu noc. Keď napokon dôjde na lámanie chleba, spanikári a utečie z vlastného bytu pred príťažlivým mužom pod absolútne priehľadnou zámienkou.

Viac: www.bux.sk

Drahá dcéra

Jenie Jenkinsová je prefíkaná, provokatívna celebritka. Pred desiatimi rokmi ju odsúdili za vraždu vlastnej matky, krásky z vyššej spoločnosti, ktorá vystriedala viacerých bohatých manželov a bola známa charitatívnou činnosťou. Keďže sa dodatočne zistí, že s dôkazovým materiálom sa v kriminalistickom laboratóriu manipulovalo, Jenie prepustia z väzenia.

Viac: www.bux.sk

Zabi svojho šéfa

„Zabi svojho šéfa je sexi, temný triler s filmovou dynamikou. Je výbušne násilný a psychologicky prefíkaný…presne taký, aký má byť správny triler,“ napísali o knihe New York Daily News.

Viac: www.webnoviny.sk

Rozkošný zvrhlík

Mia Hollandová si vyrazí s kamarátkami na divoký víkend do Las Vegas osláviť promóciu. Alkohol tečie potokom, radosť z ukončenia školy striedajú obavy z budúcnosti, vopred nalinajkovanej rodičmi. V bare narazí na sexi Francúza Ansela a bujará noc s ním Mii aspoň na chvíľku odpúta myseľ od problémov a zamestná ju spomienkami na ich nemravné výčiny.

Viac: www.bux.sk

Piati z Vás majú možnosť vyhrať tieto knižné tituly.

Súťažná otázka:

Vymenujte aspoň tri žánre, ktoré nájdete na bux.sk.

Viac nájdete na www.bux.sk

Súťaž trvala do 17. júna 2015

Výhercovia:

TMA – Katarína Cibulková, Bratislava

Zbohom, nevinnosť – Jana Mažáriová, Prievidza

Drahá dcéra – Zuzana Pajdlhauserová, Bratislava

Zabi svojho šéfa – Alžbeta Nováková, Trebišov

Rozkošný zvrhlík – Dominika Šutvajová, L.Mikuláš

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať.

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...