Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1 1.jpg
12. októbra 2017 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž s Domestosom: Do boja za lepšie toalety pre naše deti

Mnoho slovenských škôl a škôlok nemá na zlepšenie stavu svojich sociálnych zariadení dostatok financií.

Preto realizuje Domestos už štvrtý ročník projektu Domestos pre školy, ktorý sa snaží o zlepšovanie prostredia školských toaliet. Školy a škôlky súťažia o finančné výhry, vďaka ktorým môžu zrekonštruovať prostredie svojich toaliet. Celkom bude víťazným školám prerozdelených 21 200 eur. Prvé dve školy a dve škôlky navyše získajú tovar od partnerov projektu v hodnote 4 000 eur a ďalších 100 škôl a škôlok získa čistiace prostriedky.

Aby neboli znevýhodnené školy s väčším počtom detí, výhry sú rozdelené do dvoch kategórií – absolútny počet bodov a prepočet bodov na žiaka. V každej kategórii sú potom ohodnotené školy a škôlky zvlášť. Školy sa môžu registrovať na webe www.domestospreskoly.sk, kde budú do 31. 12. 2017 postupne zverejňované jednotlivé súťažné aktivity.

Pomôcť víťazstvu “svojej školy” môžu i rodičia, a to ako hlasovaním na webe projektu, tak i nákupom výrobkov Domestos, za ktoré môžu darovať škole body potrebné na dosiahnutie úspechu v súťaži. No a potom si stačí iba držať prsty a dúfať, sa práve vaša škola bude mať budúci rok „nový šat“.

SÚŤAŽ: Nezabúdajte na hygienu ani doma a zapojte sa do súťaže o hru a balíček hygieny od Domestosu.

Súťažný formulár

Súťaž končí 23:59:59 19.10.2017.

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...