Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Playmobil_sutaz_640x395.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Bontonfilm
26. augusta 2019 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž s filmom Playmobil vo filme

Už viac ako 45 rokov sa deti na celom svete tešia zo 7,5 cm vysokých plastových figúrok známych ako Playmobil®. Populárne hračky ožívajú v novom pútavo spracovanom príbehu PLAYMOBIL VO FILME z dielne ON Animation Studia. Toto leto bude vo viac ako v 60 krajinách uvedený v kinách vtipný veľkorozpočtový animovaný film, inšpirovaný touto deťmi i rodičmi obľúbenou skladačkou.

Film rozpráva príbeh vynaliezavého dievčaťa Marly, ktoré sa vydáva na dobrodružnú cestu po tom, ako jej mladší brat Charlie zmizne v obrovskom magickom animovanom svete skladačky PLAYMOBIL. Počas svojho pátrania spoznáva nezabudnuteľné postavičky zo známej hry, napr. priateľského kamionistu Dela, temperamentného tajného agenta Rexa Dashera, modernú vílu, či cisára Maxima, bažiaceho po moci. Keď  Marla napokon nájde svojho brata, dokáže sa vďaka prežitým dobrodružstvám oslobodiť od dospeláckeho obmedzeného videnia sveta, pripomenúť si svoje detské sny a vychutnať si nekonečné možnosti vlastnej fantázie.

Zapojte sa do súťaže o 3x vak, 3x box a 3x set 5 figúriek. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 02.09.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Dana Štefančíková, Bardejov
Ladislav Mintal, Smižany
Tomas Rafay, Stupava
Jaroslav Novák, Trebišov
Petra Becková, Košice
Denisa Šebeňová, Bratislava
Lukáš Kohút, Prešov
Zdeno Illáš, Trenčín
Tomáš Janák, Štvrtok na Ostrove

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.