Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zlatokopky_sutaz_ff_900x900_sk.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Forum Film
7. októbra 2019 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž s filmom Zlatokopky

Do kín prichádza najnovší film s Jennifer Lopez, v ktorom nebude núdza o poriadne horúce scény!  ZLATOKOPKY rozprávajú príbeh podarenej štvorice striptérok, ktoré spojili svoje sily a začali šikovne presúvať peniaze bohatých klientov z Wall Street do svojich vreciek.

Destiny (Constance Wu) tancuje v klube a nemá jednoduchý život – manažéri, DJ-ovia aj barmani očakávajú svoje provízie a jej po celonočnej šichte zostáva len smiešna suma peňazí. Všetko sa zmení vo chvíli, keď spoznáva Ramonu (Jennifer Lopez), najväčšiu hviezdu klubu, ktorá dokonale ovláda tanec pri tyči. Padnú si do oka a Ramona naučí Destiny okrem zopár tanečných  vychytávok aj tú najdôležitejšiu vec – že pokiaľ nechce byť tou podvedenou, musí podvádzať sama.

Spoločne sa ďalšími dvoma dievčatami vymyslia plán, ktorý im splní sen a prinesie kopu peňazí. Pomôžu si špeciálne namiešaným koktailom, po ktorom ich zákazníci nie sú schopní odolať ženským pôvabom a prestanú sledovať, koľko utrácajú. To, čo nejaký čas spoľahlivo funguje, sa však v istom okamihu vymkne spod kontroly.

Jennifer Lopez, ktorá film aj produkovala, zaujal na ZLATOKOPKÁCH fakt, že hovoria o chamtivosti, moci a o tom, ako sa partia dievčat, ktoré sa živia „lacným” spôsobom, pokúsi nájsť svoje šťastie. „To, čo robia, nie je úplne v súlade s morálkou, ale oni tú hru nevymysleli. Len sa pokúsili vyrovnať šance pre obe strany. Je to príbeh o dobre, zle a o tom, ako ďaleko je človek ochotný zájsť v snahe splniť si svoj sen.“

Herečky, ktoré stvárnili exotické tanečnice, čakalo niekoľko výziev, ale určite najväčšou bolo natrénovať tanec pri tyči v striptízovom klube. „Nikdy v živote ma tak neboleli svaly, ako keď som cvičila pri tyči,” popisuje Constance Wu svoju skúsenosť  so špeciálnymi choreografiami.

Zapojte sa do súťaže o 3x tričko s motívom filmu. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 14.10.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ľubica Cingelová, Považská Bystrica
Zuzana Halačová, Košice
Daniela Akurátna, Svätý Jur

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.