Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
sutaz
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sutaz sutaz
16. septembra 2014 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž s filmom Zostaň so mnou vyžrebovaná!

Dámskajazda.sk vyhlasuje súťaž o 3 balíčky, ktoré obsahujú filmové tričko, knižnú predlohu a kozmetický balíček Mary Kay!

Zapojte sa do našej súťaže s fascinujúcim príbehom lásky a vyhrajte balíček, ktorý obsahuje filmové tričko, knižnú predlohu a kozmetický balíček z kolekcie Mary Kay at Play.

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre.

Súťažná otázka: Aké sú krstné mená hlavných predstaviteľov filmu Zostaň so mnou?

Správnu odpoveď pošlite vo formulári nižšie.

Súťaž trvala od 16. septembera 2014 do 29. septembra 2014 do 12:00.

Úžasný príbeh lásky Zostaň so mnou sa začína premietať 19. septembra 2014.

Hlavná hrdinka filmu má pocit, že stojí pred najťažším rozhodnutím svojho život. Musí si vybrať jednu z dvoch životných lások – hudbu alebo svojho priatela. Práve ju prijali na prestížnu hudobnú školu, ktorá je však ďaleko od rodného mesta a musela by sa na dlho rozlúčiť so svojím priateľom. (Jamie Blackley), ktorý pre ňu znamená veľmi veľa. Netuší, že čoskoro ju osud postaví pred omnoho vážnejšiu voľbu. Po vážnej autonehode zostáva ležať v kóme a musí teraz vyriešiť nielen to, aká bude jej budúcnosť, ale či vôbec nastane.

Viac informácií nájdete na: www.forumfilm.sk

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Mária Slováková, Nové Zámky

Erika Kozáková, Trebišov

Margita Dvorská, Moravany nad Váhom

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.