Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Img_7960.jpg
15. mája 2017 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

SÚŤAŽ! Vstupy na prvú populárno odbornú konferenciu ÚSPEŠNÉ ŽENY vyžrebované

Každý z nás to zažil. Mysleli sme si, že je to na život, naveky. Láska ako trám. Potom prišiel tak povestný kritický siedmy rok, a čosi sa zlomilo. Zmenilo. Ružové okuliare sme odložili do poličky a na rad prišla tvrdá realita života.

Rozchod. Po strate blízkeho človeka druhá najväčšia trauma v živote. Človek, ktorého sme mali zidealizovaného a zaškatuľkovaného ako princa na bielom koni, naveky a nikdy inak, sa zrazu zmenil na nášho úhlavného nepriateľa, ktorý nám berie spánok, kľud, pokoj z duše.

Mám pocit, že okolo nás žije veľmi veľa nešťastných ľudí, ktorí buď rozmýšľajú nad rozchodom, nie sú spokojní vo svojich vzťahoch, alebo sú krátko po rozchode a bojujú so svojimi démonmi. Bojujú s motiváciou, ako sa postaviť na nohy. Ako začať žiť. Ako sa tešiť z malých vecí.  Toto bolo moja hlavná motivácia, plus štúdium psychológie a moja práca novinára, kde som sa stretla s rôznymi smutnými príbehmi, aby sme takúto konferenciu zorganizovali,“ hovorí organizátorka tejto výnimočnej konferencie Miriam Šramová.

Či už sme to my, kto iniciuje rozchod, alebo druhá strana, nápor na nervy a psychiku je to vždy.

Existuje vôbec návod, ako sa inteligentne rozísť?

Ako sa dá vysporiadať s tak bolestivou situáciou, akou rozchod bezpochyby je?

Na všetky tieto otázky nájdete odpovede za pomoci odborníkov z oblasti klinickej psychológie, práva, coachingu a mediácie na prvej populárno-odbornej konferencii Úspešné ženy 18. mája 2017 v Hoteli Tatra v Bratislave.

Img_0268.jpg
 Ste šťastní vo vašich vzťahoch? Myslíte si, že sa dá inteligentne rozísť? Napíšte nám a vyhrajte 4 vstupenky na Konferenciu organizovanú projektom Úspešné ženy.

Súťaž už skončila.

Súťaž trvá do 16.5.2017

Výhercovia: Simona Záhumenská, Jana Grossmanova

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.