Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19755864_1494623553957331_1647066365_n.jpg
28. júla 2017 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o audioknižky Barbory Kardošovej: Traja kamoši a fakticky fantastický poklad vyžrebovaná

Chystáte sa na dlhú cestu autom? Zoberte si so sebou audioknižku, ktorú nahovorili známe osobnosti. Je to vynikajúci spôsob, ako zabaviť deti a aj dospelých.

 

Traja kamoši a fakticky fantastický poklad je pokračovanie úspešnej knižky pre deti o Jurajovi, ktorý má svoj fantastický bunker a v ňom svetových kamošov – koňa, psa a mačku. Ku šťastiu mu ešte chýba nájsť poklad profesorky Angeliky Múdrej. Podarí sa mu rozlúštiť tajnú mapu a nájsť zakopaný poklad? A čo všetko sa musí stať, aby Juraj prišiel na to, že všetko čo máme radi je pre nás vzácne ako poklad?

19578706_1491340434285643_256862235_o.jpg

Kompletnú neskrátenú verziu číta Richard Stanke

Dlhoročný člen Činohry Slovenského národného divadla. Dabingu sa venuje od siedmich rokov. Vtipný hlas leňochoda Sida z Doby ľadovej alebo škriatka Dobbyho v Harry Potterovi pozná hádam každé dieťa. V knižke Traja kamoši a fakticky fantastický poklad je rovnako vtipný ako v prvej knižke o bunkri .

Všetky práva výrobcu a vlastníka autorských práv k dielu sú vyhradené. Bez súhlasu je výroba kópií a šírenie tejto nahrávky zakázané.

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 XY  hodín

Nahrané v štúdiu Wisteria books 2016

produkcia bmtstudio

zvuk Miroslav Králik

hudba Martin Zimányi

réžia Barbora Kardošová

obálka Katarína Slaninková

grafická úprava Jakub Jurášek

foto Tereza Králiková

O autorovi – Barbora Babča Kardošová písala pre deti už na VŠMU: televízna relácia Od Kuka do Kuka, pesničkový príbeh Paťa pátra, filmy: Amálka, ja sa zbláznim!, Čarovala ryba.

Vymýšľa si od narodenia, ale fakticky mala s kamoškou v lese nenormálne tajný bunker. A pozná tajomstvo ako si zaobstarať psa, keď to rodičia nechcú. Miluje svoje dve dcéry nado všetko na svete! A potom ešte vtáčie mlieko, punčovú zmrzlinu, čítanie v posteli a väčšinu zvierat. Momentálne má v rodine 2 mačky, 2 psov a 1 koňa. Odkedy si pamätá, blízki ju volajú Babča. Na staré kolená sa to môže hodiť.

Občas píše aj knihy pre dospelých: Náhodný scenárista (1998), Šialene milovaná (2001), Anjeli nespia (2006/2014) Sladko v ústach (2009), Vydať sa a zomrieť (2011), Medium love (2012). 33 prípadov Kristy B (2016)

Súťažná otázka:

Pre akú televíznu reláciu pre deti písala Barbora Kardošová?

Súťaž už skončila.

Výherca:

Rodina Ľachová

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať.

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...