Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sasin_magicka vlna_obalka.jpg
4. decembra 2018 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Suťaž o 2 knihy Petra Sasína Magická vlna vyžrebovaná

Zapojte sa do súťaže o zaujímavý knižný titul, ktorý vás posunie vpred. 

Zadať cieľ a dosiahnuť ho nie je také ľahké, ako to znie. Často sa nedostaneme nikam bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme. Keď autor bestsellerov Peter Sasín pozoroval, ako jeho klienti bojujú s podobnými ťažkosťami, využil svoje skúsenosti trénera neuro-lingvistického programovania a vytvoril program, ktorý pomáha ľuďom dosahovať svoje sny.

V knihe Magická vlna predstavuje Peter Sasín svoj model M.A.G.I.C. Reality CreatorTM. Ukáže čitateľovi, ako vďaka tomuto procesu môže zmeniť svoje podvedomé presvedčenia, zbaviť sa strachu, ktorý stojí v ceste jeho úspechu a urobiť zásadné a trvalé veci vo svojom živote. S využitím cieľov a príkladov zo života naučí lepšie definovať svoje ciele, preskúmať najhlbšie hodnoty a objaviť prirodzený talent, ktorý nás dovedie bližie k triumfu.

 

Peter Sasín

Peter Sasín je certifikovaným trénerom neuro-lingvistického programovania. Je tvorcom metód, ktoré pomáhajú ľuďom rýchlo dosahovať skvelé výsledky, meniť svoje návyky a presvedčenia o svete a sebe samom a objaviť, kým v hĺbke duše sú. Špecializuje sa na semináre pre dosahovanie vrcholových výsledkov a zmenu vnútorných presvedčení v priebehu niekoľkých minút. Medzi jeho klientov patria najúspešnejší podnikatelia, profesionálni športovci, umelci a mnohí ďalší. Jeho rady sú k dispozícii v bezplatnej aplikácii NLP akadémia, na seminároch, v knihách a na audio CD.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 11.12.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Svetlana Papiková, Jana Slabá

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.