Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Alexandrovci_foto_ACCESS Production (9)-1
8. novembra 2015 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Súťaž o CD famóznych Alexandrovcov vyžrebovaná

Nemali ste možnosť zažiť nezabudnuteľnú atmosféru koncertov Alexandrovcov alebo jednoducho chcete mať doma ich nenapodobiteľné piesne? Tak sa určite zapojte do nasledujúcej súťaže.

V tomto roku uplynie 70 rokov od konca 2. svetovej vojny. Už toho času ruská armáda, ktorá vo vojnovom období zohrala veľkú úlohu, disponovala armádnym umeleckým súborom Alexandrovci. Pri príležitosti tohto významného výročia sa potomkovia ruských umelcov z vojnových čias, ktorý v odkaze svojich predkov pokračujú dodnes, rozhodli usporiadať veľkolepé európske turné ALEXANDROVCI – EUROPEAN TOUR 2015. Nevynechali aj Slovensko a navštívili niekoľko našich miest.

Ak patríte k fanúšikom Alexandrovcov, určite si nenechajte ujsť možnosť vyhrať ich CD, na ktorom nájdete 18 nenapodobiteľných piesní tohto fenomenálneho armádneho zboru.

Stačí správne odpovedať na nasledujúcu súťažnú otázku:

V koľkých slovenských mestách Alexandrovci odohrali koncerty v rámci ALEXANDROVCI – EUROPEAN TOUR 2015?

Odpovede nájdete aj tu:

Výhercovia: Zuzana Gážiková, Valaská Belá, 

Martina Kovačicová Veľké Úľany

 

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.